Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Illik megkérdezni az orvostól,...

Illik megkérdezni az orvostól, hogy mennyit kér a szülésért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tegyek, megkérdezzem, hogy mennyit kér vagy adjak amennyit gondolok?Ti, hogy csináltátok?Első baba a dokim nagyon aranyos, magánba járok hozzá, nagyon szeretem, de ez olyan ciki, most kérdezni mikor mindjárt szülök?!!Már az elején kellett volna megkérdeznem?Írnátok tapasztalatokat?36 hkm
2012. ápr. 7. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
en nem kerdeztem eddig meg meg, es nem is fogom. ha akarja mondani, majd mondja. egyebkent meg annyit fog kapni amennyit ugy erzek hogy "megerdemel" szules utan. mivel sajnos hallani cifra sztorikat, engem nem hat meg, hogy a terhesseg alatt mennyire volt figyelmes mivel a terhes gondozast is fizettem szerintem ez ket kulon dolog, ha pl ugyanazt eljatsza amit a sogornom orvosa az o szulesenel (alig lehetett berangatni, nem volt bent a fontosabb dolgoknak, a szuleszno csinalta a gatmetszest amivel atvagta az aranyeret is az anyukanak, errol pedig semmilyen tajekoztatast nem adtak, csak papiron latinul.) akkor ugy gondolom,szolgaltatas ide vagy oda, majd en eldontom mit erdemel.
2012. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De fix tarifás egyáltalán?

Mert az én dokimnak nem volt tarifája. Annyit adtál,amennyit gondoltál.

De pl. barátnőmének volt!

Nem ismersz valakit,aki szült már nála?

2012. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A magándokiknak van tartifája.

A "hálapénz" az SZTK-snál az amit te szabhatsz meg (ha adsz)

2012. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem meg, adtam amennyit gondoltam.Itt, Szombathelyen szerintem nincsenek fix tarifák, vagyis biztos nincsenek, mert elvileg orvost sem lehet fogadni.
2012. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a sok választ!Meg fogom kérdezni tőle, így nem maradhatok cikibenésnél, hogy számíthatok e rá a szül!Egyébként ő rendesen praktizál a kórházban is de én a magánrendelésére járok!
2012. ápr. 9. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!