Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végig kísérhet a has ill....

Végig kísérhet a has ill. mensi szerű fájdalom az egész babás idő alatt? Más kismamiknak hogy van/volt?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy mire idáig elérek addigra abba marad.Az biztos hogy már nem fáj annyiszor mint eleinte.De ma is előjött és nem valami kellemes így az itthoni munkámat csinálni ezért muszály vagyok lepihenni.HOlnap töltöm a 19. hetet.
2009. jún. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20. hétig tartott ez a ˝mindjárt megjön˝érzés.Utána mintha elvágták volna.Olvastam is valahol,hogy van akinek az 5. hónapig tart,van akinek az 5. hónaptól kezdődik.

Pihenj sokat,boldog babavárást!


33 hetes kismami

2009. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,első terhességemnél végig fájt főleg a derekam és főleg az első hónapokban.

Második terhességemnél 3 hónapos vagyok egyáltalán nem fáj semmim.

2009. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15+1 hetes vagyok és még mindig fáj.Ma már le is kellett pihennem.Én is azt hittem,már múlni fog.De remélem,akkor egy pár hét múlva elmúlik.
2009. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


33 hetes km vagyok, és még mostanában is szoktam érezni, a "mindjárt megjön" érzést. Egyéne és terhessége válogatja, mert az első babám esetében nem igen emlékszem ilyenre.


Üdv!

2009. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Akkor nem nagy reményt fűzök hozzá hogy elmarad ez az érzés:-( De végülis az egyetlen kis drágám,életem értelme meg ér ennyit!!!!Nem ennyit 1000-szer ennyit!!!
2009. jún. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!