Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 napja késik a mentsruációm....

7 napja késik a mentsruációm. Miért?

Figyelt kérdés
Hétfőn elkezdett fájni bal oldalt a derekam aztán átment a jobb oldalra is és a bal petefészkemnél 2 napig szúrkálást éreztem!Egész héten fájt a mellem,ha hozzá ért a pulcsi azt hittem megőrülök annyira! Székrekedésem is van..és nem érzek nagyon ízeket! és egy hete késik..ma reggel már nem fájt a mellem,és megjön érzésem van! Ma csináltam tesztet és negatív lett.:( azt hittem terhes vagyok! .most akkor mi lehet a gond?!
2012. ápr. 7. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a mai napig csont száraz voltam,de most van folyásom
2012. ápr. 7. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehetsz terges, csak nem mutatta ki a teszt. Vagy nincs vmi fertozesed, nem vagy felfazva, nem szedtel antibiot?
2012. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 hete volt olyan h sex után kicsit csomós volt a folyásom..aztán elmult..és a héten jelentkeztek ezek a tünetek! ja és most délután csináltam tesztet,nem reggel! az is számit?
2012. ápr. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!