Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki világosítson fel!...

Valaki világosítson fel! Hematómával kapcsolatos?

Figyelt kérdés

1 hete véreztem, kiderült, hogy hematómám van. Kórházba kerültem, kaptam Duphastont és Rutasorbint. (6. héttől egyébként szedem ezeket). Pár napra rá ultrahang volt, azt monda a doki, hogy felszívódott, sőt láttam is. A BABÁVAL SZERENCSÉRE MINDEN RENDBEN!!

Azóta eltelt pár nap, nem vérzek, viszont naponta 3szor-4szer barnás, hosszú nyák jön ki. A doki azt mondja, hogy az jó, mert ürül a hematóma! MÉGIS MI ÜRÜL, HA AZT MONDA, HOGY FELSZÍVÓDOTT???

Görcs nincs, fekszem egész nap.

10 hkm


2012. ápr. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Erről kérdezd inkább, én speciel nem vagyok orvos, hogy tudjam ezt.

De lehet, hogy valami "utóhatása" maradt...

2012. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, de a kérdést olyanok felé szántam, akik voltak már hasonló helyzetben...
2012. ápr. 7. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Felszívódik -> uh-on már nem észlelhető. Ezután két módon távozhat: ha kisebb volt, a vérzés is felszívódik, vagy kiürül, enyhébb barnázás, vérzés formájában. Ha a babával minden rendben, ezen a kezelésen kívül, és esetleg pihenésen kívül nincs teendő.
2012. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 betta55 ***** válasza:

Nekem is hematómám volt.A baba körül felszívodott,de a méhnyakon keresztül távozik a még felgyülemlett folyadék,amit uh nem néz.Nekem ezt mondta a doki,de rá 5 nappal már nem volt semmi barna folyás sem!kitartás és boldog babvárást!

7 hónapos kisfiú anyukája!

2012. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, nekem tovább tartott mig felszivódott. Ennek ellenére mégis barnáztam Duphaston mellett is majdnem a 17-ig hétig. Nyugodj meg, pihizz, nem lesz semmi baj.

Másik két gyerekemmel is barnáztam ilyen sokáig és egészségesek. :)

2012. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztató szavakat. Már nekem is elmúlt hála az égnek, a kórházból is haza engedtek. :)

Minden jót kívánok Nektek!

2012. ápr. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!