Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is aggódtatok a terhesség...

Ti is aggódtatok a terhesség során a vetélés miatt?

Figyelt kérdés
Most leszek 8hetes terhes de nagyon felek hogy valami baj lesz.ti is féltek hogy baj lesz vagy csak én aggódom túl? Első babank. Ki milyen vitaminokat szed?
2012. ápr. 8. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem aggódtam.
2012. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem aggódtam, eszembe sem jutott, hogy ez megtörténhet! És mégis megtörtént! Következő terhességemnél biztos, hogy minden gondolatom ekörül forog majd és egy idegroncs leszek!

11 hetes angyalka anyukája:(

2012. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd!!

Férjem már ki van készülve tőlem.


Még csak 6 hetes múltam és mindig bennem van a félelem a sok negatív példa miatt.

Barátnőm 10 hetesen vesztette el a babáját minden előjel nélkül, pedig rettentő egészségesen élt és itt is olyan sok rosszat olvasni.

Jobb lenne elfelejteni a netet, mert csak megrémisztjük magunkat.

2012. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én első terhességemnél egyáltalán nem gondoltam rá. De sajnos megtörtént.

Másfél év kellett ahhoz ,hogy megint babát akarjak.

Félév után össze is jött. A pozitív teszt után minden napon attól féltem,hogy nehogy baj legyen. Majd a 7 hetes Uh.n megnyugodtam valamennyire ,hogy láttam dobog a szíve. Rá két napra az egyik ismerősömről kiderült,hogy 11 hetesen meghalt a babája és csak a 12 Uh-n vették észre.

Onnantól a 13 hétig(mostanáig) attól féltem nehogy velünk is ez legyen. De most láttam a babót aki kis hiperaktívnak mutatta magát és csodás volt hallani a szívhangját. Egy kicsit megnyugodtam.

De szerintem amíg meg nem születik bennem lesz a félsz. :(

2012. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél nem paráztam,albiban laktunk nem volt net így nem tudtam bújni. Szerncsére nem volt semmi gond.Most 31 hetes vagyok,és sokszor idegroncs a sok rossz dolog miatt amit itt-ott olvasok a neten.
2012. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél nem paráztam, mégis elment. Aztán para, egészséges fiú-kétszer. A negyediknél kicsit para, mégis elment. Az ötödiknél nagyon para, de most 22 hetes vagyok és nincs baj. Több nem lesz!
2012. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnél eszembe sem jutott, egészséges kisfiam született gondtalan terhesség után.

Tavaly 6 hetesen volt egy vetélésem.

Most újra terhes vagyok, a 13. hétig vérezgettem, de a baba jól van. Persze ez a terhesség tiszta aggodalom...

(18 hetes km)

2012. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én aggódom nagyon, főleg, hogy annyi rosszat olvasni.

Én tavaly decemberbe vetéltem el, most pedig 11 hetes vagyok, és mindennap imádkozom érte. És már nagyon várom, hogy mehessek uh-ra és láthassam, hogy minden rendben van az én életem értelmével. De amig meg nem születik szerintem addig végig aggódni fogok.

2012. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17:16-os vagyok. Én femibiont szedek, na meg magnéziumot, ha görcsölök.
2012. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

15:36-os vagyok. Én a teherbeesés előtt 5 hónappal elkezdtem szedni a folsavat,magneb6-ot és c vitamint de azt nem minden nap.

Első Uh-ig ezt szedtem utána Elevitet és magneb6-ot ha kell.

És most kezdtem el kalciumot is inni néha- néha.

2012. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!