Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán abortusz esetén mit...

Spontán abortusz esetén mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Délután el kezdett fájni a hasam, de pont ma voltam orvosnál, és akkor még minden rendben volt. Lefekvés előtt a lábam is elkezdett görcsölni, ezért bevettem egy magneB6-ot. Éjfél körül viszont arra ébredtem, hogy vérzek. Felköltöttem a családot, de csak annyit mondtak hogy pihenjek, és várjunk reggelig. Viszont én amiatt aggódok, hogy ha már elhalt, és nem távozott, megfertőzhet, ha viszont még él, talán addigra nem lesz esély megmenteni. Tudom, anya ilyenkor azonnal mentőt hívott, most viszont rokonoknál vagyok, ők pedig úgy gondolják, hogy nem kell tennem semmit.
2012. márc. 29. 02:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen hívj mentőt! Lehet, hogy még él! Nem minden vérzés jár vetéléssel, de orvosnak látnia kell.

Megfertőzni semmiképpen nem fog az alatt a pár óra alatt, amíg reggel lesz, de az élete az múlhat ezen.

2012. márc. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Na hogy döntöttél?? Remélem minden ok, és megvan a babád.

Egyébként valaki végig vérezget a terhesség alatt.

Mondjuk nem akarlak elkeseriteni, de nekem ugyanez volt decemberben, reggelre görcsöltem nagyon, aztán vérezni kezdtem,és sajnos már nem volt baba az uh-n.Kb 5 hetes voltam.:S Most ujra terhes vagyok 9 hetes 3 napos. :)

Remélem minden rendben van veled/ veletek.

2012. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem veletek minden rendben. Mennyi idős a baba?


Én sajnos egy hete jártam így reggel(6+4 hetes volt, november közepén született volna), bementünk az orvoshoz, megnézték uh-n, és szabálytalan volt a petezsák, véreztem én is.

2 nap múlva volt a műtét (missed ab). Addig otthon voltam, itthon vérezgettem. Sajnos nekem nem sikerült, de remélem te szerencsés voltál!

Orvos mindenféleképpen lásson ma!

Majd írd meg, hogy vagytok!

2012. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok mi lett veled. Nem biztos,hogy baj,van, sokszor megmarad így a baba. Majd írj, szorítok!
2012. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj azonnal orvoshoz. Ő tud segíteni.
2012. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
????
2012. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2012. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi már! Szerintem kórházban van azóta, és azért nem ír.
2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
remélem már jobban vagy
2012. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
remélem megmarad a baba.
2012. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!