Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a mellső falon...

Létezik, hogy a mellső falon tapadó lepény miatt nem érzem még rendszeresen a mozgását?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, 2. baba, átlagos testalkatú vagyok, 2-3 napja érzem igazán a mocorgását (elötte 1x,2x éreztem csak) a kicsinek, de csak ritkán. Van, hogy fél órákat figyelgetem, de semmi. Pénteken megyek dokihoz, de lassan aggódom. Tényleg lehet a lepény a "hibás"?

2012. ápr. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg a mellső fali lepény miatt nem érzed.

Én is pont így voltam, 2. baba, sokkal később kezdtem el érezni, illetve nagyon kellett figyelnem, hogy konkrétan rá tudjam mondani, hogy őt érzem.

Ez idővel megváltozik, jobban fogod majd érezni, emiatt ne aggódj.

Én betöltöttem a 23 hetet és épp most is érzem, ahogy itt vagy ott mocorog, rugdos.

Nyugi!

2012. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak már olyan türelmetlen vagyok, annyira várom, hogy rendszeres legyen és 1 nap többször is jelentkezzen, hogy tudjam minden rendben van vele odabenn...
2012. ápr. 9. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnos igen! én a 27.hétben járok és még így sem érzem rendesen!:S

Boldog babavárást!:)

2012. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lányommal volt valahol olyan helyen a lepény első falon talán és a baba a gerincemnél,hogy fájt nagyon a derekam és alig éreztem a mozgást.

A fiammal a lepény a hátsó falon volt és a baba már a 14.héten kidudoritotta a méhemet ha hanyatt feküdtem.

Végig éreztem minden mozdulatát.

2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes lesz így a hátralévő 22 hét! Boldog babavárást mindenkinek! :)
2012. ápr. 9. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is mellső fali volt. Én is a 21.héten éreztem először, amikor már biztosan tudtam, hogy Ő mocorog :) Normális, ne aggódj, nincs semmi baj. Boldog babavárást!! (1,5éves kislány anyuja)
2012. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a 20. héten éreztem meg először mellső fali lepénnyel, majd egy hét múlva újra. Azóta minden nap érzem: jó sokat mocorog :) . Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a későbbiekben kevésbé fogod érezni.
2012. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aki még olvassa: most 24 hetes vagyok és van hogy kirúgja az oldalam a kis drága! :) Úgyhogy teljesült a vágyam :D
2012. máj. 19. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper! :))
2012. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!