Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapok anyasági támogatást, ha...

Kapok anyasági támogatást, ha rendszeresen járok védőnőhöz, de dokitól még csak 2 pecsétem van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Még láthat orvos szülésig?

2012. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Ugyanis nem a kiskönyvet fogod bemutatni, hanem szülés után a dokid ír egy igazolást, hogy részt vettél a 4 vizsgálaton.

2012. márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De várj attól függ hány hetes vagy, hogy van-e még időd elmenni a másik kettőre!
2012. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok.
2012. márc. 26. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor még bőven van időd, általában havonta van egy tanácsadás! De a napokban olvastam, hogy ha ne adja ég koraszülés lenne, akkor 1 pecsét is elegendő. De nézz utána :) de biztos meg lesz a második kettő is.
2012. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülés után adja ki az orvos az igazolást, nem a terhes kiskönyvet kell bemutatni az Államkincsátrnál, amikor igényled az anyaságit.

Ha egyetlen pecsétet sem rak bele, de kiadja az igazolást, akkor sincs baj. Nekem még egy pecsétem sincs a kiskönyvben, pedig már kórházban is voltam ezzel a terhességel.

2012. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már kiállította az igazolást, pedig csak 3 hét múlva szülök, de már van 5 pecsétem. Nálunk a védőnő hozza majd ki az igazolást az első látogatásakor.
2012. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A védőnő pecsétje is elegendő lenne. Az a lényeg, hogy pecsét van. Amúgy a szülész ad igazolást. Az én kiskönyvembe bele sem nézett, zárójelentéssel együtt kaptam az igazolást. De szülésig bőven lesz még az orvostól is pecséted.
2012. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!