Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bővebb fehér folyás esetén...

Bővebb fehér folyás esetén ugye Ti sem mennétek úszómedencébe?

Figyelt kérdés
6+2 napos leszek majd, amikor mennénk wellnesselni. Igaziból félek a fertőzésveszélytől.
2012. ápr. 9. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem mennék medencébe!!! Nálunk az egész osztály elkapott úszás órán egy fincsi kis hüvelygombát! Nem kockáztatnék!
2012. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

KÖSZI, nem kockáztatok!!!

Csak megerősítés kellett :)

2012. ápr. 9. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A fertőzés veszély miatt az első 12 hétben egyáltalán nem mennék.
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, nem fogom használni a wellnessrészleget.
2012. ápr. 9. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
A bővebb folyás teljesen természetes a várandósság alatt. Én elmentem úszni, amikor jólesett, csupán arra figyeltem oda, hogy melyik uszodát választom a városban (nyilván nem oda mentem, ahová a kisebbség jár, hanem a drágább, de megbízhatóbb wellnessbe). És a szaunázást kihagytam az állapotosságom alatt. 26 hkm
2012. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A drágább, megbízhatóbb wellnessben pontosan ugyanazokat a fertőzéseket lehet összeszedni, én kizárólag ilyenekben jártam, és mindig jött valami, így ezekről én lemondtam. Az első 12 hétben egyáltalán nem ajánlott a medencék használata.
2012. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, inkább nem kockáztatok. :)
2012. ápr. 10. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!