Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet 36. hét...

Tényleg nem lehet 36. hét után magnéziumot szedni? Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom azért mert eltompíthatja a fájásokat.Egy ismerősöm végig szedte és azt mondták neki,hogy azért van fájás gyengesége mert szedte a magnéziumot,végül nem is tudott megszülni fájás gyengeség miatt, végül császár lett belőle. Aztán lehet,hogy ez hülyeség nem tudom, neki ezt mondták az biztos.
2012. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lazítja az izmokat. Ezért kell szedni ha a kismamának túl korai és erős méhösszehúzódásai vannak. A 36. héten pedig abba kell hagyni a szedését, hiszen nem jó, ha szülésnél is lazítja a méhizomzatot. A barátnőnek is abba kellett volna hagynia.Mert ugye nem a fájdalmat gyengíti, hanem a méhösszehúzódások gyengeségét okozza. Ezt hívják fájásgyengeségnek.
2012. ápr. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most csak a 37. héten kell hogyabbahagyjam,hogy nehogymegszülessen a babaám,mert a férjem ma indul külföldre,és csak május elején érvissza! :(

Én a héten töltöm a 36. hetet,és pont egy hónapmulváravagyok kiírva!Nekem így segítenek,hogy esetlegmegvárjaamásodik lányunk Apát!És így az elsővel is Ő lehessen itthon,mikor mi akórházban vagyunk!


Lazítja a méhizmokat,(minden más sima izmot is természetesen) így állítják mega beindult szüléseket is,ha még nincs itt azideje,csak akkorinfúzióban!


2 éves kislány és 35 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én a héten leszek 37. hetes, akkor majd most már abbahagyom. Semmiképp sem szeretném, hogy előbb jöjjön, mert nem tudtunk elkészülni még a babaszobával illetve a ruhamosással (hosszú lenne leírni, de 2X kellett festeni, mert az első festékkel gondok voltak, így csúsztunk 2 hetet), a héten ez meg lesz. Mondjuk az orvos (sztk), pont a múlt héten kérdezte, hogy mit szedek és nem szólt, hogy már nem kell.
2012. ápr. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!