Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor érezte első terhesség...

Ki mikor érezte első terhességnél a baba mozgását? és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Most vagyok 23 hetes de alig érzem!természetes ez?vagy csak lusta?
2012. ápr. 10. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első buborékoló érzés 16 hetesen volt, az első rúgásokat 19 hetesen éreztem! Eleinte 2-3 naponta, de csak kicsit, de a 22 hét után már erőteljesebben! Azóta nagyon aktív, érzékelhető, látható mozgása van!

Lehet neked olyan helyen tapadt, ami miatt kevésbé érzed, de lehet az időjárás miatt is, ahogy jobban telik az idő, őt is jobban érzed majd!

27 hkm

2012. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 timszy25 ***** válasza:

Nekem is az első terhesség én már a 16.-ik héttől éreztem a mozgását persze nem olyan erősen mint most.

Volt olyan hogy aztán napokig semmi.

Ne izgulj te is fogod érezni csak lehet kicsit lustább:)

2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltak napok hogy elég erősen éreztem!mostmeg napok óta olyan mintha ott sem lenne!:(
2012. ápr. 10. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első baba és a 16. héttől kezdve érzem őt, szabályos rúgás volt, így biztos vagyok benne, hogy nem mást éreztem, és ettől a naptól kezdve miknden nap éreztem. Eleinte egy nap 1-2x, és pár hét után már bugizott rendesen. :)

Most már biztosan neked is be fog indulni!

Boldog babavárást.

Üdv: 26 hkm

2012. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elsőt 14 hetesen éreztem először,de akkor még nem minden nap,16.héttől mindennap többször is!

most a másodikkal 12 hetesen először.hátul tapadt a placenta ezért éreztem korán!

2012. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen (első baba). Szinte óránként.
2012. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!