Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 dik hétben lévő kismamák...

9 dik hétben lévő kismamák hogy vagytok? Első, második baba?

Figyelt kérdés

nekem második,kislányom 2 éves

csütörtökön megyek a második ultrahangra, az elsőn még nem igazán látszódott (elég rossz minőségű a gép, ráadásul nem hüvelyi volt)

hányinger, mellfeszülés, meg ami ezzel jár :)


és ti,?


2012. ápr. 3. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 9-ik hetet. Második baba, a lányom 20 hónapos. Még szoptatok, így mellel kapcsolatos tünetről nem tudok beszámolni. :) Álomkór, néha egy kis émelygés, és ennyi. Múlt héten voltam orvosnál, akkor már nagyon jól látszott, CRL 18 mm, szépen vert a szíve. Védőnőhöz jövő hétre kaptam időpontot. A fogorvoson gondolkozom, mert 3front fogamat tömni kéne, és úgy tudom, kismamáknak az sztk-s rendelésen nem kell fizetni a fehér tömésért. Esetleg nem tudsz erről valamit?
2012. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia

hú hát erről nem, de szerintem a fogászaton megmondják neked az biztos, érdekes hogy mindenhol máshogy mennek a dolgok,

nekünk mindent csak a 12 dik hét után csinálnak:

védönömhöz is akkor kell menni

vérvétel, belgyógyászat, fogászat stb..


szerintem azért mert ugye előtte bármikor elmehet a baba ugy gondolják..


vmilyen vitamint szedsz? én gravidát, de ha nem eszek és iszok előtte rendesen kihányom és rosszul vagyok tőle lányommal femibiont szedtem azzal semmi gondom nem volt..

hasadon érzel változást?

2012. ápr. 3. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a lányommal femibiont szedtem, semmi bajom nem volt. Szoptatás alatt Gravidát, de most megint visszatértem a femibionra, mert székrekedésem lett a gravidától...Nem vettem még észre semmi változást a hasamon.
2012. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en is a 9. hetben vagyok, elso baba. folyamatosan emelygek mar a 6. hettol fogva. nem kivanok semmit de megis mindig ehes vagyok. a melleimet nehezebbnek erzem es talan egy picit nottek. a hasam is nagyobb de szerintem csak a puffadastol. bar kiloban nem hiztam megis nagyobbnak erzem magam.nagyon faradekony vagyok ,este 9 utan mar aludnek. en kulfoldon elek, itt mar voltam vedononel es ugye az elso ultrahangon 8 hetesen, na meg tegnap vervetelen.
2012. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13.58-as vagyok, elirtam mar betoltottem a 9. hetet, most vagyok 9+2 hetes
2012. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen

én csütörtökön leszek 9 + 2 :)

nagyon izgulok az ultrahang miatt !!

2012. ápr. 3. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!