Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira fáj a gyomrom, mit...

Annyira fáj a gyomrom, mit egyek? Sok a savam, rengeteget böfögök, ha nem jön ki a levegő, akkor hányingerem van, öklendezek.

Figyelt kérdés

Akinek hasonló gondja van, mit szokott enni? Próbálom néha a Rennie-t is, de szinte semmit sem segít.

6 hetes vagyok.


2009. jún. 18. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyömbéres teát igyál vagy gyömbéres kekszet. Az jó a rossz gyomorra. Azthiszem espumisant is szedhetsz. Próbáld ki. Én ezeket használtam az elején.
2009. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Canada Dry-t próbáltam eddig. Milyen az a tea? Herbária termék, vagy milyen? Gyógynövényboltban tudom megvenni, vagy hol?
2009. jún. 18. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szénsavas üdítő segít, vagy a Salvus víz. A Salvust nem csak patikában lehet kapni, legutóbb a sparban vettem.
2009. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nyűgösnek tűnök, úgy is érzem magam, de nekem az a Salvus víz elég rossz ízű volt. Vettem 1,5L-t, de max kortyolni bírom. Most semmi sem jó, illetve jó lenne otthon a hűvös szobában pihenni, de sajnos itt ülök a munkahelyemen és szenvedek.
2009. jún. 18. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyömbér teát te is tudsz főzni,fent van a neten a receptje.Esetleg próbálj meg kefírt enni,vagy tejet inni.Nekem tegnap este volt iszonyatos hányingerem,meg fájt a gyomrom.Ettem egy kefírt,ittam egy bögre tejet és elmúlt.
2009. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,most jutott eszembe.Nekem segített a citromos víz,illetve a citromfagyi is.Kitartást,talán elmúlik.Bár nekem nem múlt el. 15 hetes kismama
2009. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a hideg tejet ajanlottak!Es bejott!

Ha szereted akkor probald ki te is.

Szep babavarast.

39+5 hetes kismami

2009. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most leginkább semmit sem kívánok. Én is szeretem a tejet, de most csak nézegetem a hűtőben.

Köszi!

2009. jún. 19. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!