Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok lány neveket...

Mondanátok lány neveket egypetéjű ikreknek?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok, 3 lányom van már: Deziré Janka, Heidi Zóra és Szonja Lilien. Az első nevük valószínűleg Roxána és Kiara lesz, de ha kapunk olyan ötletet ami jobban tetszik akkor lehet hogy az lesz, de 2. névre ötletek mindenképpen várunk.

2012. ápr. 10. 18:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Javaslom, nézzétek át a naptárat. :) Mi így csináltuk, felírtuk a nekünk tetsző neveket. Végül megbeszéltük, hogy egy nevet a férjem választ, egyet én, de nem ér olyat választani, amitől a másiknak herótja van. Abban egyetértettünk, hogy ne ugyanazzal a betűvel kezdődjön a nevük. Sokan ezt jópofának találják az ikreknél, de szerintem nem az.


Veletek kapcsban én annyit javasolnék, hogy csak két szótagú legyen a második keresztnév, hiszen a Roxána és a Kiara is három szótagú, lehet hogy túl hosszú lenne a végeredmény amúgy. Bár nem tudom, mi a családnevetek.


Gratulálok az 5 gyermekhez, királyok vagytok! :) Jó egészséget kívánok!

2012. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem megírni, hogy nálunk Anikó és Mariann lettek volna a babák, de fiaink születtek. Talán ezek nem olyan szokatlanok, mint amiket ti választottatok, de szerintünk nagyon szépek. Talonban vannak, hátha lesznek még lányaink is. :)
2012. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Roxána Norina,


Kiara Szira,


Kiara Lia,


Roxána Bianka,


Leonetta Zsófia,


Patrícia Viola,


Zsófia Rebeka,


Csenge Kincső,


Karolina Klaudia....

2012. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönjük, nem számítottunk az ikrekre, de ha jönni akarnak hát jöjjenek, amíg megfelelő körülmények között tudjuk felnevelni őket addig nincs határ, egyébként is nagyon nagy családot szeretnék. Még gondolkodunk a Bojána(Boji)-Bonita(Boni) párosítással de nem biztos hogy jó ötlet lenne két szinte ugyanolyan nevet választani.
2012. ápr. 10. 18:22
 5/29 anonim ***** válasza:

Vanda - Hanna,


Tamara - Veronika,


Szabina - Krisztina,


Laura - Léna

2012. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
a "Kiara Lia" együtt nagyon tetszik, a Vanda-Hanna párosítás is:)
2012. ápr. 10. 18:28
 7/29 anonim ***** válasza:

Több nem jutott eszembe hirtelen!:)


Gratulálok a gyermekekhez! :)))

2012. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%

mint férfi, szerintem ezek borzalmas nevek :D

én tuti rühellném, ha ehhez hasonlóan neveztek volna el

nem sértésből

2012. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok, ezek a gyermekek különlegesek így különleges nevet kapnak:)
2012. ápr. 10. 18:35
 10/29 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a női nevek nagyon tetszenek: Fédra, Lana, Lara, Abigél, Nina, Anasztázia, Tatjana, Polett, Édua, Alicia, Tiara, Odett, Szíra, Linett, Nausika (egyik barátnőmet hívják így, és nagyon megtetszett)


Nos, egyelőre ezek a nevek jutottak eszembe, de majd ha döntöttetek a kislányok neve felől, mindenképp írjátok meg :)

2012. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!