Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki,hogy kislányom lesz.Eddig sorra mondták minden ultrahangon,hogy ez bizony kisfiú.Na most 4D-n kiderült,hogy kislány.Egyértelmű volt,mi is láttuk.A férjem és én is már hazajövet a kórházból ötleteltünk.Neki a Norina tetszik,nekem a Nóra.Végül is majdnem ugyan az,így engedett a makacsságomnak,és ő is átállt a Nórára.Mi a becézése?Nóri,Nórika?Nekem személy szerint nagyon tetszik a Nórika!Olyan aranyos!:) A családnév az,hogy Horváth.Horváth Nóra vagy Horváth Norina?Nektek melyik tetszik?Vagy,ha egyik sem tetszik,akkor a Horváth névhez milyen kislány nevek illenek?:)

2012. ápr. 10. 19:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

A Horváth Nóra nagyon szép. Nem kell becézgetni sem, a Nóri nekem sem tetszik.. Komoly név, jó lesz felnőtt korában is, de egy kislánynak is nagyon jó.

A Norinát nem is értem, miért tetszik annyi embernek..én megőrülök tőle :)

2012. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én is a Nóra nevet választanám a kettő közül. Illik a vezetéknévhez is.
2012. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A Nóra tetszik, mert elegáns, a becézése aranyos.

A Norina nekem 1., mesterkélt és erőltetett 2., gyógyszernév jut róla eszembe....

2012. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Nóra jobban tetszik. Én is ezt a nevet kaptam, és nincs is sok belőle és ezért is imádom már nagyon :) viszont ha Norina lennék, így 19 éves fejjel, lehet hogy világgá futnék :)

Norát sem kell anyon becézni, de engem így hívott a család meg a szomszédok : Nóri, Noncsi, Norcsi, Norcsa, Noncsicsi, Nonó. :)

2012. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nóra

Hanna, Helga, Emma, Sára,

2012. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nóra név sokkal természetesebb, elegánsabb és komolyabb. A Norina név nekem nem tetszik egyátalán, olyan, mintha Dorina lenne, csak elírták volna.
2012. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp a kettő közül kell választani akkor Norina,vagy inkább Dorina.A Nóra nekem nem jön be.
2012. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szijja, mi is most tudtuk meg h kislány lesz, és a mienk Dorina lesz:)
2012. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Norina nekem az abszolút befutó.
2012. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a Nóra!

A becézési is jók, felnőtt nőnek és kislánynak is ideális.

Van egy Norina húgom iskolájában és én csak 2 év után tudtam meg hogy nem Dorina, mert annak értettem. Nekem a Norina nem tetszik, mindenképp a Nórát választanám, és ha apja szeretné becézheti Norinának is.

Boldog baba várást!

2012. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!