Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki,hogy kislányom lesz.Eddig sorra mondták minden ultrahangon,hogy ez bizony kisfiú.Na most 4D-n kiderült,hogy kislány.Egyértelmű volt,mi is láttuk.A férjem és én is már hazajövet a kórházból ötleteltünk.Neki a Norina tetszik,nekem a Nóra.Végül is majdnem ugyan az,így engedett a makacsságomnak,és ő is átállt a Nórára.Mi a becézése?Nóri,Nórika?Nekem személy szerint nagyon tetszik a Nórika!Olyan aranyos!:) A családnév az,hogy Horváth.Horváth Nóra vagy Horváth Norina?Nektek melyik tetszik?Vagy,ha egyik sem tetszik,akkor a Horváth névhez milyen kislány nevek illenek?:)

2012. ápr. 10. 19:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Apa nem nagyon akar engedni,de én elég makacs vagyok,úgyhogy tuti,hogy Nóra lesz.A férjemnek volt egy olyan ízléstelen átfutás az agyában,hogy legyen a neve Horváth Nóra Norina.Na,hát én majdnem kiugrottam az ablakon,amikor ezt közölte velem.Próbálkozik,hogy legyen második neve pl. a Hanna,de én nem nagyon szeretnék neki második nevet.Olyan jó név úgy,hogy Horváth Nóra,olyan szép!:)
2012. ápr. 11. 14:33
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekünk a baráti körben most 4kislány született és mind Nóra lett! :)) Jó felkapott név mostanában.

Nórinak hívják őket a szüleik.

:)

Szép név a Nóra és a Norina is, de mostanában elég tucatnév- én csak emiatt nem adnám a babámnak ezt a nevet. Olyan mint pár éve a Bence meg a Máté. MInden fiugyereknek ez volt a neve.


Szerintem a Horváth vezetéknévhez elég sok név passzol. De azt a nevet adjátok ami nektek tetszik!!

Gratulálok a kislányhoz!!!

:))

Szerintem a Horváth-hoz passzol a Luca! :)

2012. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyezzetek ki abban hogy Horváth Nóra és kapjon még egy nevet. Így ő is enged, (a Norinából) és te is engedsz.( mivel te meg 3. nevet nem szerettél volna:)
2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Na végre meg van a név.2hét van vissza szülésig,remélem addig nem változik.A név amúgy Horváth Nóra Hanna lesz,de a Nórát fogja használni.Köszönöm a válaszokat!:)
2012. ápr. 12. 20:05
 25/25 anonim ***** válasza:

Örülök hogy sikerült megegyezni! :)

Nagyon szép nevet fog kapni!

Könnyű szülést Nektek. ;)

2012. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!