Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Tetszik ez a név? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki,hogy kislányom lesz.Eddig sorra mondták minden ultrahangon,hogy ez bizony kisfiú.Na most 4D-n kiderült,hogy kislány.Egyértelmű volt,mi is láttuk.A férjem és én is már hazajövet a kórházból ötleteltünk.Neki a Norina tetszik,nekem a Nóra.Végül is majdnem ugyan az,így engedett a makacsságomnak,és ő is átállt a Nórára.Mi a becézése?Nóri,Nórika?Nekem személy szerint nagyon tetszik a Nórika!Olyan aranyos!:) A családnév az,hogy Horváth.Horváth Nóra vagy Horváth Norina?Nektek melyik tetszik?Vagy,ha egyik sem tetszik,akkor a Horváth névhez milyen kislány nevek illenek?:)

2012. ápr. 10. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
17%
Inkább a Norina. A Nóra névvel sincs annyira bajom, de a Nóritól egyenesen rosszul vagyok, undorító, sose hívnám így a gyerekem!
2012. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a Nóra tetszik. Szerintem becézni sem feltétlenül kell. A Norina nem jön be, az az érzésem, mintha Nórit nógatnák. Nóri na
2012. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a Norina sokkal szebb :)
2012. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha a pocaklakóm kislány lenne,akkor a Norina nevet adtuk volna neki. :)
2012. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
norina egyáltalán nem tetszik, a nóra az egyik kedvencem.és nagyon aranyos úgy is,hogy nóri,nórika,nórci stb
2012. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Norina nagyon tetszik, de sajnos a mi vezetéknevünkhöz nem passzol, de a tiétekhez jó! :)
2012. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem a Nóra név tetszik, a Norina kevésbé.

Egyénként nagyon hasonló is, de legjobban a Dóra tetszik. Horváth Dóra? Szerintem szép lenne.

2012. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

NORINA


- a Nóra olasz becéző továbbképzése.


Ezért hasonló!:)

2012. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Dóra van már egy a családban,ne legyen kettő.:) Jöhetnek még válaszok?Egyébként az úgy szép együtt,hogy Horváth Nóra?Nem cseng össze?:)
2012. ápr. 10. 19:56
 10/25 anonim ***** válasza:
Nórára szavazok - a Norina nekem mesterkélt - tetszik a vezetéknévvel is, becézve is.
2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!