Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kell (-ett) Duphastont...

Kinek kell (-ett) Duphastont szednie terhessége elején? Milyen okkal?

Figyelt kérdés

Problémát okozott vagy kellett váltani?

Miért nem Utrogestant?


2009. jún. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt már 1 Missed AB.A második terhességem sem indult zökkenőmentesen,barnáztam.És úgy nézett ki,hogy ez a pici sem akar velünk maradni.Kórházba kerültem ott adták a Duphastont.Nem tudom miért nem a Utrogestant kaptam, ezen nem is gondolkoztam és meg sem kérdeztem meg.De a pici azóta jól van és már 32 hetes terhes vagyok.

2009. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök! Jó egészséget Nektek!
2009. jún. 18. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a sárgatest termelése miatt kellett szednem a 2 éves fiammal amikor terhes lettem vele, egészen a 14.hétig. Most mikor ismét terhes lettem szintén kellett szednem, szintén a 14. hétig, egyébként barnáztam és azt mondták, hogy a ságatest nevű hormonom nem elég és arra írták fel. Jobban tapad a baba. Mára már a 33. hétben járok. Semmi problémát nem okozott a gyogyi, sőt 2-3 nap alatt elmúlt tőle a barna folyásom.

2009. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt tavaly egy miss ab-om és a mostani terhességnél, rögtön az elejétől felírta a dokim a Duphasont. Hogy miért ezt (az elsőnél utrogestánt szedtem, de az sem segített)nem tudom, de eddig minden ok és már 24 hetes vagyok.
2009. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!