Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán hüvelyi vagy hasi...

Békéscsabán hüvelyi vagy hasi UH-t végeznek a 12 hetes genetikai vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Nektek ki volt az orvos, aki csinálta?

2012. ápr. 11. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lakhely függő, hogy milyen uh-t végeznek!


Normál esetben hasit mindenkinek. Ha nincs elég vizelet a hólyagodban v. nem látják rendesen a babát, akkor csinálnak hüvelyi uh-t.

2012. ápr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még mindig én! Nekem is hüvelyit csináltak a 12 hétnél, a vizelet kevéssége miatt!De e lőtte a hasival próbálkozott! A nővéremnek Aki elég mollett(vastag volt hasikáján a bőr,zsír)Ő nála is igy jártak el.
2012. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen hasfal függő, hogy milyen ultrahangot csinálnak. Ha vékony vagy és vékony a hasfalad, akkor hasit, ha van rajta némi felesleg, akkor hüvelyit.

Nekem Róna csinálta (hasit) és ezt Ő mondta.

2012. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Rónához mennék a magánrendelésre, ugye ott is megcsinálja a 12. hetit?

Ti betöltött 12. héten mentetek?

2012. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Direkt hozzá akartam menni a 12. heti genetikai ultrahangra. Magánrendelésen voltunk 11+5 naposan, de ez nem volt probléma. Kb. 40 percig nézte, méregette. A többi kötelező ultrahangon már a kórházban voltunk, amit ált. szintén Róna csinál és kb 5 perc.
2012. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! A férjem miatt voltam csak ideges, azt mondta, ha hüvelyi, nem jön be velem.

Persze most, hogy túl vagyunk rajta (hasi UH volt), ő is nagyon boldog, hogy láthatta.

2012. ápr. 14. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!