Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom 10...

Második babámat várom 10 hetes vagyok és kicsit beijedtem, (méhszáj kérdés)?

Figyelt kérdés

kiváncsiságból megtapiztam magam és teljesen nyitva van a méhszájam úgy mintha pont peteérésem lenne, eddig kopp zárva volt, igaz a minap nagyon óvatosan összebújtnk a férjemmel, belém is élvezett, de mind kifolyt, és most azt akarom leírni hogy megijedtem hogy talán nyitva van a méhszájam? eddig zárva volt! lehet a szex miatt kinyílt? nem vérzek semmi bajom jól vagyok.


mitől nyílhat ki a méhszáj terhesség alatt???!!!



2012. ápr. 11. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

talán doki jobban meg tudná mondani...

De én soha nem értettem mit kell magunkat "tapizni"...a doki jobban tudja...

2012. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a 12 dik héten lesz vizsgálatom rákszűrés akkor talán kiderül hogy van-e gond,

egyébként nem szokásom nyúlkálni, de most kivételesen megnéztem, szerintem nem vagyok egyedül,

nem állandóan nézegetem de mindegyis..

2012. ápr. 11. 12:46
 3/7 anonim ***** válasza:

én is a másodikat várom, de én még soha nem fogdoztam a méhszájamt, igazából azt sem tudom hol kellene fogdozni.lehet nem is azt fogod, lehet teljesen mást.


kinyilni a méhszáj ilyen fiatal terheségnél vetélés miatt nyilík ki, de ha már nyitva van szerintem már vetélsz is így teljesen mindegy.


de szerintem mivel nem görcsölsz nem vérzel egyszerüen csak rosszul érzékelted. lehet az sem mindegy milyen pózban vagy.

2012. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

teljesen mást nem fogdosok az tuti mivel ott csak az van

de egyébként teljesen jól vagyok nem vérzek nem görcsölök remélem nem vetélek el.

múlt héten volt ultrahangom a baba jól van minden rendben ezt most csak én vettem észre, lehet hogy kicsit felpuhult a szex miatt pedig nagyon óvatosan csináltuk.

köszi azért a választ

2012. ápr. 11. 13:04
 5/7 LadyLoss ***** válasza:

Szexuális együttlét után, a méhszáj állapota nem reprezentatív. Szex közben alakja és konzisztenciája megváltozik. Szex után 1-2 nappal hiteles a vizsgálat.

Szóval csak nyugi!

2012. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

erre én is gondoltam valószinű a szex miatt éreztem ezt

mostmár egyre jobban gondolom ezt :)

2012. ápr. 11. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
de azért ne nyúlkálj máskor...nem csak azért hogy ne idegeskedj, hanem mert nem túl higiénikus....
2012. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!