Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik volt akinek a szex...

Kismamik volt akinek a szex beindította a szülést?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy állítólag beindíthatja.

40+5 hkm.


2012. ápr. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Állítólag akkor segít beindítani, ha már ott van az ideje!

A spermában van egy anyag a prosztaglandin, ami beindíthatja, de mint fent írtam, csak segít, ha már tényleg itt az idő!

2012. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia, nekünk egyszer már bevált már én is túlhordtam 4 nappal, mikor éjjel együtt voltunk, de a nagy pocakhoz képest elég aktív szex volt. Egy órával később, arra ébredtem, hogy kezd folyni a magzatvizem. Szóval szerintem is van benne valami, de az előtte való pár nappal való szexek, inkább kis lazák voltak ahhoz képest, úgyhogy ha szülni szeretnél, mostanában, akkor dobd be magad az este :) Rossz vége nem lehet, lesz egy jó közös estétek, és esetleg a végén megkoronázzátok egy bébivel :) Jó éjt
2012. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász kifejezetten javasolta 41 hetes terhesen,de nem vált be,azután 42 hetesen burokrepesztéssel meginditották a szülést.
2012. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 40+4 hetesen bevált.Bár előtte rég nem voltunk együtt tilos volt de ez bevált, egyszer egy éjszaka.Rá félórára éreztem a hascsikarást majd 4 óra elteltével 10 perces fájásaim lettek.De a magzatvízem nem folyt el , burokrepesztésem volt.
2012. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!