Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a rosszullét...

Normális, hogy a rosszullét miatt elhanyagolom a szokásos feladataim?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, 1,5 hete kezdődött az egész napos émelygés, kajaundor, szédülés, fáradtság.


Pár napja már a házimunkát sincs kedvem megcsinálni, a boltba is kevesebbet megyek, így persze szegény férjemre hárul ez is.


Más is így volt ezzel a kezdeti rosszullevős időszakban, vagy én hagyom el magam túlságosan?


Tudom, még nagyon az elején vagyok, de már most nagyon unom ezt a szűnni nem akaró émelygős szédelgést.


2012. ápr. 11. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltess semmit! Ha most pihenni van kedved, tedd azt! Nyugi, elmúlik majd ez az időszak és tele leszel energiával, legalábbis nálam ez volt.
2012. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, én is így voltam vele, a párom látta is hogy milyen rosszul vagyok, még főzött is helyettem. Ez egy ilyen időszak, én 2 és fél hónapig 0-24 órában rosszul voltam, hánytam minden nap. Nekem is elegem volt sokszor, sírva feküdtem le, de elmúlt, és nagyon boldog vagyok:) sok kitartást, és jó egészséget kívánok neked :) 20+1 hkm
2012. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak a saját példámmal szolgálhatok. Ügyvédként egész nap dolgoztam a terhesség előtt, szinte éjt nappallá téve. A 6. héttől a 15. hétig viszont szó szerint semmit nem tudtam csinálni. Hacsak a fejemet felemeltem az ágyról, már kijött belőlem minden. Szóval, egész nap feküdtem, kínlódtam. Főzés, háztartás, munka szóba sem jöhetett. A házat és főleg a mosdót el sem tudtam hagyni. Szörnyű volt, de mára már jobb. Néha még van hányingerem, de ez már sokkal jobb. Újra élek :) Szóval, nem tudunk mást tenni, mint elfogadni, lelkiismeret-furdalást ne csinálj magadnak belőle :) 20 hkm.
2012. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, ezek szerint nem csak én vagyok ilyen zombi :)

Remélem elmúlik pár hét múlva.

2012. ápr. 11. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajna semmi segitsegem. LEgszivesebben ki sem kelnek az agybol. De muszaj bevasarolni, fozni, vasalni es takaritani, mindezt egy 2 eves mellett, aki egesz nap rajtam log.

Az elso babanal is ez volt. Viszont a 4. honaptol nagyon jo formaban voltam, tele voltam energiaval. Remelem most is ez lesz.

2012. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 3 hétig, addig a férjem főzött, mert kajára ránézni sem bírtam, azonnal mentem hányni. Sőt én az ágyból felkelni alig bírtam, annyira legyengített a hányás és a kajaundor. Volt úgy, hogy a wc felett bőgtem, hogy már elegem van az egészből. Az a 3 hét maga volt a pokol. Nekem a 6. héttől a 15. hétig tartottak a rosszullétek. de az a 3 hét maga volt a pokol.
2012. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az összes gyerekkel. :)

Azt hisze olyan 14. hét környéke felé éledtem megint fel. Most ismét zombi vagyok, mert már a végét taposom.

2012. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!