Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Este kúpot kell használnom...

Este kúpot kell használnom ami reggel ki is folyik. Természetes ez? Hat valamennyit?

Figyelt kérdés

Este kúpot kell használnom mert a citológiám C2-es lett, valamiféle gyulladásom van. Este felhelyezem, de reggel kifolyik javarésze. Ez természetes dolog? Használ valamennyit?

17 hetes kismami


2008. ápr. 17. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nekem még a terhességem előtt kellett kúpot használnom mert valamit sikeresen összeszedtem a fürdőbe ! nekem is este kellett felhelyezni de reggel szószerint nekem is szinte az egész kifolyt!sőt nekem még bő folyást is okozott!de mikor visszamentem ellenőrzésre akkor már minden rendbe volt!ugyhogy szerintem biztos használ attól függetlenül hogy mi ugy érezzük hogy az egész kifolyik!bodog babavárást!üdv
2008. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat! Sokat segített, most megnyugodtam. :-)
2008. ápr. 17. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell ezeket este használni, így legalább egész éjszaka tud hatni odabenn. NE aggódj, hassználni fog.
2008. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze hogy kifolyik :D

de ami benn marad az hat. kicsit fura hasonlat, de a sperma is kifolyik, mégis hat :D

boldog babavárást

2008. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A C2 citológia nagyon jó, soha ne legyen rosszabb, nem ez miatt kell kúpot használnod, hanem azért mert biztosan látott valami gyulladást, folyást a hüvelyedben vagy a PH lett magasabbb. Szóval a citológiád miat nbe izgulj, a kúpnak meg ki kell folynia, mivel így legalább kifolyik vele a baci vagy gomaba is, amit lehetőleg el is pusztít.

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. C2????nem P2????a méhszájnál P betűt szoktak írni!!!!
2008. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Nem C2 hanem P2. Elírtam.
2008. ápr. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!