Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudná leírni nekem hogy...

Nem tudná leírni nekem hogy Pestre a Semelweis 1. sz. Nőgyógyászati klinikára hogyan jutok el vonattal és metro használatával?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék menni a genetikára mivel a 12 hetes genetikai tesztről lekéstem. A következő genetikai vizsgálatra nincs 25000 forintom mert olcsóbban megúszom, ha felmegyek de biztos akarok lenni benne hogy minden rendben van oda bent!Aki járt mostanság fent vagy emlékszik hogyan lehet oda eljutni az kérem hogy írja le nekem! Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeket!

2012. ápr. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan jönnél vonattal? Melyik pályaudvarra érkezel?
2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tatabányáról és Délibe vagy a Keletibe érkeznék! Onnan nem tudom az utat!
2012. ápr. 2. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugatiból simán 4/6-os villamos. Baross utcánál leszállsz és 2 saroknyi séta.

Keletiből 7-es busz és Blahán átszállsz a 4/6-os villamosra.

Déliből M2 Astoriáig, ott átszállsz a 9-es buszra és elmész vele a Szentkirályi utcáig. Onnan pár lépés a Klinika bejárata. :)

2012. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy segítettél! Nagyon kedves vagy!
2012. ápr. 2. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2012. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!