Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti genetikia UH és...

12 heti genetikia UH és vérvétel hogy zajlik? Vérvétel előtt lehet enni? Hüvelyi vagy hasi ultrahang? Az baj hogy már túl léptem a 12. hetet? Csak mostanra kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz jársz? Vérvétel előtt sosem lehet enni se inni sem. Max. vizet de abból sem túl sokat.Szerintem hasi Uh lesz nem hüvelyi.
2012. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ugy hallottam hogy az hüvelyi...és azt hiszem nem vagy lekésve mert a 13. hétig csinálják...de nem bizti..
2012. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magán orvos, de nem mondtak semmit, adtak egy jó távoli időpontot, már a 13 hét végére érek mire megcsinálják, így van értelme? Nem kevés pénzért persze.
2012. ápr. 12. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj. testalkattól függ, hogy hasi, vagy hüvelyi. nekem csak hasit csináltak, de az előttem lévő kismamának hüvelyit is. én a vérvétel előtt nem ettem, tudtommal nem szabad.
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

hasi UH-t csinálnak, és nem baj, hogy kicsit később mész!

a vérvételre nem kell éhgyomorral menni!

szép is lett volna, nekem délután 5-re volt időpontom!

itt hormonokat vizsgálnak, amit nem befolyásol az elfogyasztott étel.

2012. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehogy éhgyomorral menyj!!!!
2012. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én ma vagyok 13 hét 3 napos, és ma megyek a genetikai uh-ra (ez már hüvelyi szokott lenni) és a kombinált vérvételre (ez előtt lehet enni, mert ez nem a teljes vérkép).

11. és 14. hét között lehet menni ezekre a vizsgálatokra, úgyhogy nem vagy elkésve, mint ahogy én sem.

Délután megyek, már nagyon várom :)

2012. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocs, dehogy hüvelyi, hanem HASI uh lesz!!!
2012. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
A 12. héten már hasi UH-ot szoktak végezni, akkor veszik elő a hüvelyit, ha valamilyen okból nagyon nem látszanak a babóca részei. Egyébként a 11-13. hét között szokták elvégezni. A hozzá tartozó vérvizsgálat (AFP) majd a 16. héten lesz. Ha nem kaptál beutalót vérvételre, most szerintem nem kell menned. Egyébként vizet inni csak a terheléses cukorvizsgálat előtt-közben nem lehet.
2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért a gyomortartalommal vitatkoznék, nekem kifejezetten mondták, hogy előtte ehetek, de ne zsíros-cukros dolgot, így könnyű főzelékes ebéd után 1-1,5 órával mentem el és előtte lévő nap sem pacalpörit toltam dobos tortával (hú de megkívántam most a dobos tortát....:))))
2012. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!