Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem javasolják a kismamá...

Miért nem javasolják a kismamáknak a görögdinnye fogyasztását? És a csípőset?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a dinnyét és eddig mindenhol azt hallottam, hogy a görögdinnye nem kismamáknak való!!!! De miért????? Mondjuk én vagyok vele, hogy ami jól esik azt elfogyasztom és kész! De mégis érdekelne az indok!
2009. jún. 18. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem lehet enni! Nekem mondjuk nem -Tiltott gyümi sajna mert terhességi cukrom van! A sárgadinnyét nem tiltják csak a görögöt! Pedig imádom!
2009. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Májat se?pedig abban sok a vas ami viszont kell!Nekem például kevés a vasam és azt ajánlották,az más kérdés,h utálom és tuti le nem nyelem!Én rengeteg epret ettem és annyira jól vagyunk,a görögdinnyéért megveszek és le nem mondok róla!Egyébként soha nem hallottam,h nem lehet

28hetes kismami

2009. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már be is nyomta, egy fél dinnyét!!!! :-)
2009. jún. 18. 21:53
 14/15 A kérdező kommentje:
nyomtam
2009. jún. 18. 21:53
 15/15 anonim ***** válasza:
en is ugy tudom hogy a dinnye jotekony mert sok vizet viszel vele a szervezetedbe,ez azert´is jo mert nem mindenki kivanja a sok vizet inni,amikor megnö a ver mennyisege szervezeted kicsit nehezebben müködik a sok vermennyiseg megterheli es a plussz folyadekkal a vert higitod es ez segitseg ebben az idöben.ha nagyon sürü a vered attol lehetsz tompa, faradekony,es a szived kemenyebben kell dolgozzon,ezert kivalo a dinnye,izletes es hasznos
2009. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!