Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor először megmozdult a...

Mikor először megmozdult a baba a pocitokban, mit éreztetek? Én ilyen gyenge kis csiklandozást érzek, reggel főleg ébredés után, mikor még az ágyban fekszem.15+1 hetes első babás kismama vagyok, lehet, hogy már a babát érzem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nem a beleid, vagy a gyomrod, akkor kizárásos alapon a baba. Valóban ilyen érzés, mint ahogy leírtad, de akkor te szerencsés vagy, ha ilyen korán megmozdult, főleg h első baba. Ritka, de nem kizárt.
2009. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát valamivel fiatalabb terhes voltam mikor először éreztem mocorogni,de akkor is csak ugy ha a pocimra raktam a kezem.valoszinü hogy a babócát érezted.
2009. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én éreztem. Egyén függő. Nem azt hogy megmozdult, hanem hogy mozog. A tenyeremmel a hasamat tapiztam, és akkor éreztem meg. Után tudtam hogy merre van, és egy idő után ismét éreztem. Tuti hogy ő volt, nem a beleim, mert nem lokalizálódott egy helyre :)))))))

Legelőször 18+2 napon mozdult meg (rúgott belém) konkrétan. Azóta egyre intenzívebb.

Pillanatokon belül eljön az idő a nagy boxolásnak!!!

Üdv:

22hetes

2009. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szióka!Nekem 22hetesen mozdult meg előszür,de az is ilyen pezsgőtablettás pukkanások voltak a méhemnél!

Édes volt.....

28hetes Kismami

2009. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!