Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent Imre Kórházról szeretn...

A Szent Imre Kórházról szeretnék véleményeket kérni, orvosokról, szülésznőkről, vajúdás lehetőségeiről? Mi van olyankor ha valaki nem Pesti de mégis ott szeretne szülni, befektetnek előtte? Vizsgálatokra fel kell járnom majd?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nekem sincs,ebben a hónapban fogok szülni.Amit tudok,hogy én sem vagyok pesti,de ott fogok szülni.Nekem nem kell befeküdnöm,kb 20 percre lakom.Fogadott szülésznőm van,ő hozzá kell CTG-re járnom,hogy addig is megismerjük egymást.Egyébként nagyon kedves,mindent elmagyaráz,felkészít.

Vajúdni bármilyen pózban lehet,sőt,ajánlják is a mászkálást.Van lehetőség kádban,széken labdán is.Lehet enni,inni közben.

A szobák 4,2,1 ágyasok.

Itt találhatsz infókat,ezenkívűl különböző fórumokból is tudsz tájékozódni.

[link]

[link] Main/Menu/Szuleszet/

Remélem tudtam segíteni!

2008. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! én csak annyit tudok, hogy ha dimenzió eü. pénztártag vagy ,akkor igényelhetsz hiper-szuper szobát a dimenziós számlád terhére. légkondi, kiemelt nővérellátás, tv, fürdő, egy vagy két ágyas szoba, sőt van valami külön fenntartott apartman is, azt is lehet igényelni. itt a hozzátartozók is veled lehetnek, akár több napig is, de nekik azt hiszem 5000,-ft/ éccaka költsége van. csak ennyit tudok róluk, meg hogy állítólag nagyon pofásan felújították a szülészetüket, de ezt csak hallottam.

üdv

31 hetes mami

2008. ápr. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én 36 órán keresztül vajúdtam, a szülésznők nagyon rendesek.A szülész orvosok között volt érzéketlen orvos is. A csecsemő osztályon a harmadik éjszaka utájad dobják a kicsit h. most már veled legyen éjszaka.Én két ágyas szobában voltam, modern szépen felvanújítva.
2009. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!