Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hasam feszülhet azon az...

A hasam feszülhet azon az oldalon ahol a baba fekszik?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem,hogy a bal oldalamon megfeszül egy-két másodpercig.A baba helyezkedhet,vagy ez a haskeményedés?Első babás vagyok.19 hetes
2009. jún. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen persze oda kinyomja magát:)! Nekem pl: ma ezt csinálja egész nap:)! 31 hetes km:)
2009. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a jobb oldalon szokta kinyomni a popsiját (fejvégű)és olyankor ott érzem hogy feszül, bizsereg majd látom hogy kidudorodik. Nagyon cuki :) Imádom mikor ezt csinálja!

Sok boldogságot!

24 hetes kismama

2009. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en is 24 hetes leszek,nekem is ma ezt csinalta folyamatosan,nekem ha oldalra fekszem gyakrabban kinyomja magat erdekesen arra az oldalra helyezkedik amelyiken fekszem,aztan nekem kicsit kellemetlen vagy inkabb leirhatatlan fura erzes lesz(de imadom)akkor hasra fordulok es ö megint helyezkedik .nekem is olyan kemenyedesnek tünik.multkor hason is ereztem a köldököm alatt volt.
2009. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ari igen,ott kinyomja az egyik testrészét

5 hós baba anyukája

2009. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!