Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívhang 5hét 5 naposan...

Szívhang 5hét 5 naposan lehetséges lesz?

Figyelt kérdés

Nálatok mikor volt?

Megtermékenyítéstől számított hányadik napon kezd el pulzálni a szívecskéje?


2012. ápr. 13. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Lehetséges nekem 5hét 6naposan már volt múlthéten :) azt nemtudom hogy mikor kezd verni a szivecskéje de énis meglepődtem hogy már van. A lányomnál 6hét 6naposan voltunk először mondjuk akkor már volt :)

2012. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

naná:) nálunk is ez volt és 150 es pulzálással

az én kicsiszívem :)

boldog babóvárást

2012. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt, de 10 nappal idősebb volt a koránál, akkor is, most is. Ez pont az az időpont, amikor még vagy pont lesz, vagy még pont nem.


36 hetes kismama

2012. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy 5 hét 6 naposan indul meg a szívmozgás. Nekem pont ennyi idősen azt írták a leletre, hogy sejthető, mert még olyan pici volt. Ha biztos vagy a fogantatás napjában, még nem biztos hogy lesz szívhang, ha esetleg pár nappal nagyobb akkor lesz. De a dokitól és a géptől is függ.
2012. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most szombaton megyek a dokihoz, előző babánál írt fel utrogestant, nem szeretném, ha gond lenne, mert barnáztam is 1x egy hete és voltak görcsök is. Szerencsére most semmi ilyen nincs.

Március 14-én és 16-án voltunk együtt a párommal.

Március 30-án negatív volt a délelőtti teszt, április 2-án reggel két egyforma vastag lett a csík:))))

2012. ápr. 13. 12:40
 6/7 A kérdező kommentje:

És április 3-án, amikor barnáztam elrohantam az sztk-ban, ott láttak egy nagy petefészek cisztát és egy petezsák kezdeményt.

Elvileg akkor voltam 4hét 1-2 napos kismama.

2012. ápr. 13. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ezen a napon voltam még UH-n anno a babámmal, de neki akkor még nem volt szívhangja. 9hetesem voltam legközelebb, akkor már természetesen volt.
2012. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!