Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja alig mozog a babám!...

3 napja alig mozog a babám! Csak ritkán egy-egy kis mocorgás! A szívhangfigyelő meghallgattam, rendben van! Emellett lehet baja? A védőnő szerint ez normális, de 28 hetesen is?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. ápr. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok és volt nekem is pár nap mikor csak picit éreztem a mozgást, aztán most megint kirúgja a ház oldalát :) Előző terhességemnél is volt ilyen. Gondolom akkor ez előfordul. Ha a vizsgálatokon minden rendben van akkor nincs miért aggódni.
2012. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak a szíve lett meghallgatva, holnapra van időpontom 4D-re, de már kivagyok idegileg! Első baba! Előtte nem volt olyan félóra, hogy ne rúgjon, most meg...

Remélem nincs baj!

Köszönöm!

2012. ápr. 13. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

most komolyan kedves kismama..

előírás hogy a baba kirúgja az oldalad???

neki is lehetnek nyugis pillanatai, pláne ebben a frontos változékony időben, nem kell noszogtatni, hadd pihizzen hadd aludjon és ha ficánkolni akar fog is...


ne idegeskedj már !!!!!!!!!!!

2012. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan nincs baja! Sok kicsi érzékeny a frontra, vagy mozgékonyabbak, vagy lustábbak.

Ha a szívhang figyelővel megtaláltad a szívhangot, nincs baj!

Nekem második, mégis aggódtam, mert az ünnepek alatt nem volt időm figyelni és lustább is volt. Voltam védönönél meg a dokimnál is, de minden ok. Görcsöltem is, azért mentem dokihoz.

Nyugi!

25hkm

2012. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 13. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben van! De elmesélem az én történetem. Igaz én ekkor már a 38. hétben jártam, de elég ritkán éreztem a babámat mozogni. Én is mindig meghallgattam szívhangfigyelővel és mindig megtaláltam és meg is nyugodtam (meg állítólag ekkor már kevesebbet mozognak). Aztán 38+1-nél megint furcsa volt, hogy napok óta nem éreztem mozogni. Elővettem a légzésfigyelőt és csak nagyon nehezen találtam meg a szívhangját. A férjem már pánikolt, hogy hívjuk a dokit. Mondtam neki, hogy adjon néhány percet. Hát kb. csak 5 perc után találtam meg. Másnap csináltam egy pisi tesztet, hogy megnézzem a fehérje szintet benne. Elszíneződött, ami ugye azt jelenti, hogy fehérje van benne. Vérnyomásom 165/110 volt. Irány a kórház, NST-re raktak és azon is látszódik, hogy folyamatosan esik a szívhangja, majd visszajön. Volt egy olyan is, amikor 70-re leesett. Elmozogni az érzékelő elől ilyen idősen már nem tud. Ekkora döntöttek úgy a dokik, hogy megindítják. A tanulság számomra az, hogy hallgassak az anyai megérzésemre és legközelebb ha ilyen történne, akkor azonnal menjek kórházba és ne nyugtatgassam magam a szívhangfigyelővel. De te holnap mész 4D-re, úgyhogy ott úgyis kiderül, hogy minden rendben a babáddal.:)
2012. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!