Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszül, fáj a pocakom alja,...

Feszül, fáj a pocakom alja, meg két oldalt a medence csontom körül, ha sétálok, ez normális?

Figyelt kérdés
Néha szinte úgy érzem, hogy mozdulni sem tudok, de hát nem maradhatok az utca közepén:) Főleg akkor van, amikor sokat mozgok előtte, pl. tegnap nagyon fájt amikor jöttem haza munkából (előtte 9 órán át álltam odabent), vagy azelőtt akkor történt amikor előtte nagy takarítottam itthon, és mikor lementem boltba alig tudtam járni. Ez normális, vagy menjek vele orvoshoz? 27hkm
2012. ápr. 13. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el orvoshoz!!

Lehet, hogy magnézium pótlásra volna szükséged!!

Nekem is fájt a hasam alja, ha sokat mozogtam egy nap és nekem magnéziumot írt fel a dokim, meg mondta, hogy többet kéne pihenni!!

21hkm

2012. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mindkét babámmal nagyon kemény volt a hasam, és alig tudtam menni. Említsd majd meg az orvosodnak, de szerintem nem baj. De 9 órákat már nem kéne álldogálnod! Próbálj sokat pihenni!

Boldog babavárást!

2012. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!