Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen letettek vérszegé...

Hány hetesen letettek vérszegények?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
*lettetek
2012. ápr. 13. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam, még az ikrekkel sem. Miért?
2012. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a várandós nőknél ez gyakori.
2012. ápr. 13. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én, igen mindenkinél nézik, nekem el is volt hülve a doki, hogy az ikreknél még a végén sem kellett semmit szednem, vas, stb minden értékem jó volt.

Barátnőmnek mindkét terhességénél már az elején az volt, aztán mindkétszer cukros is volt, (terhességi cukros, diétás), és a kicsik is vérszegényen születtek.

Anyukám is vérszegény volt, el is ájult mikor engem vár, 6 hónaptól kórházban volt, míg meg nem születtem. De velem minden ok volt.

2012. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 18. héten picit alacsonyabb hct-t produkáltam, de utána magától szűnt a 24. hétre. Azóta is úgy fest, hogy normál minden ilyen értékem. :)


36 hetes kismama

2012. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 hetesen toxémiás lettem így nem foglalkoztak azzal, hogy kezdek vérszegény is lenni. A szülés után jött ki nagyon, vért akartak adni, és mivel nem fogadtam el, azt mondták, hogy hónapokba tart, amíg helyre jövök. Hüvelyi szülésem volt, de azt mondta az orvos, hogy nem vesztettem több vért, mint szoktak. 1 hónapig szedtem vasstablettát, folsavat és kaptam B12 vitamint és másfél hónap alatt teljesen helyre jöttem.
2012. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!