Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Óvónénik! Amikor terhesek...

Óvónénik! Amikor terhesek letettek meddig dolgoztattok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is óvónéninek tanultam, bár munkát sajnos csak a másik szakmámban talátlam. Viszont van egy ismerősöm, aki kb a 12 héttől már táppénzen volt, mondjuk olyan helyen dolgozott, ahol elég sok volt a nem épp ápolt, tiszta gyerek.
2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 31 héttől (2 hete) jöttem szabadságra, addig jól bírtam, kevés gyerekem volt, csak a korán kelés kezdett megterhelő lenni, főleg, hogy éjszaka 3, 4 alkalommal megébredek wc-zni.
2010. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 6.héttől nem dolgozom,de csak azért mert kétszer bevéreztem!Amúgy szerettem volna legalább a 7.hónapig dolgozni!Volt munkatársam 8hónapig húzta,ha rajta múlt volna,onnan megy szülni:)14 hetes kismama!
2010. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarok senkinek rosszat kívánni és nem akarok észt osztani,de a környezetemben van több óvónéni,aki dolgozott sokáig és nem igen lett egészséges gyerekük!( Pl.:az egyik ismerősömnek egy vesével született a kisfia),MERT a gyerekek elég betegesek és elkapják egymástól a betegséget,ami által az óvónő is elkapja!Úgyhogy szerintem,ha teheted,akkor menj táppénzre!
2010. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Tényleg nem akartam semmi rosszat ebből kihozni,senkinek semmi rosszat nem kívánok és nem is akartam senkit megbántani,de az az igazság,hogy lehet,hogy ez mende-monda,de miért is ne előznénk meg a "bajt",ha megtehetjük!
2010. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 16. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 4 kolleganom is szules elott 2-4 hettel ment el szulesi szabadagra, es mindannyiuknak egeszseges babai szulettek!En is ugy tervezem hogy ha babas leszek addig maradok amig csak lehet!
2010. márc. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is óvónéni vagyok, és épp ezzel a dilemmával küzdök.... Elvileg kb. a 6. hónapig tervezek dolgozni de úgy, hogy ha komolyabb betegség van, vagy vírus, vagy magamon érzem a legkisebb jeleket, akkor táppénz. Persze még most teszteltem pozit, szóval a bejelentéstől is messze vagyok...

Az unokahúgom is óvónő, tavaly augusztusban szült, és a 7. hónapig dolgozott. CSodaszép egészséges kisfia van.

2013. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!