Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon lejött az aranyerem,...

Nagyon lejött az aranyerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

28 hetes km vagyok,régóta fáj,de úgy voltam vele,majd elmúlik.ma már megnéztem fürdés után,mert mikor törölköztem,kicsit vérzett.Akkor láttam,hogy teljesen körbe lejött.mit tegyek,mit használjak rá,mennyi idő,mire helyrejön?Nem folyamatosan vérzik szerencsére,csak mikor törlöm,de az is csak egyszer fordult elő szerencsére.Az az igazság,most megilyedtem egy kicsit.

A Sperti krémet hallottam,de az azt írja,hogy vérzés esetén nem ajánlott.Ez most akkor olyan vérzésnem számít,vagy nyugodtan lehet használni,ettől a pici vérzéstől?


2009. jún. 18. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mutasd meg magad a dokidnak is, minthogy gond legyen pl. a szülésnél. Elvileg a Mastu kenőcsöt, és kúpot lehet használni terhesen is, de nézz utána, nekem az segített.
2009. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én szülés után reparon krémet és kúpot használtam, mondjuk azt nem tom, hogy terhesen lehet-e, de nekem még a kórházban mondta egy nővér, hogy ahányszor bekenem nyomjam vissza az ujjammal. Kb 3 szor visszatettem egy nap. És 1 hét alatt visszament!

Próbáld ki, mert szülésnél rosszabb lesz.

2009. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!