Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor még nem tudtátok, hogy...

Amikor még nem tudtátok, hogy várandósok vagytok, tettetek olyat, amit nem szabadott volna? (gyógyszer, forró fürdő stb. )

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
én cigiztem napi fél dobozzal más károsat nem, de korán megtutam, a késétöl 1 napra már tesztet csináltam. most 21 honapos a fiam, semmi baja, de ujra cigizek:(
2012. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Bekapkodtam az Algoflex M-eket,hogy ne görcsöljek,csak az épp nem a menzitől volt...
2012. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én igen ( cigi ,alkohol) meg is rémültem mikor megtudtam hogy terhes vagyok. De szerencsére nem lett semmi baj. Fürdőbe terhesen is mentem.
2012. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

igen

sziklakertet építettem, 300 kilós köveket görgettem.

munka után a sajgó testemet forróvízben áztattam.

piacra jártam, 20 kilós csomaggal jöttem haza.

és egy héten egyszer söröztem a barátaimmal is.

én azt hittem nem lehetek terhes, de úgy látszik a brutálisan kemény munka,meg a jó sex mégis összehozta a gyereket :)


szerintem nem kell mindenen parázni.

de ész nélkül sem lehet csinálni mindent, szóval nem kell azt hinni, hogy mindenkit sziklagörgetésre buzdítok :D

2012. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dohányoztam (napi fél doboz megvolt), alkoholt ittam (kb. 2-3 dl vörösbor hetente, gyógyszert vettem be (alkalomszerűen fejfájásra), kizárólag forró fürdőben fürödtem, és megállás nélkül hajtottam magamat, dolgoztam, napi 100 km-t hulla fáradtan levezettem.


Pozitív teszt után egyszer sem bagóztam, terhesség alatt kb. 3-4 alkalommal ittam egy-egy korty vörösbort, csak megengedett gyógyszert vettem be, a forró fürdőket is rögtön elhagytam, a munkát 6 hónaposan hagytam abba.

Egészséges ikreim lettek.

2012. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4 órás gerincműtétem volt altatásban. Rengeteg narkotikum tartalmú gyógyszert kaptam. 3 rtg készült a gerincem alsó részén, vagyis a méhem magasságában. Egészséges 8 hónapos a fiam. A műtét a terhesség 9. hete körül volt. Negatív tesztel.
2012. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Fejfájásra és "elő mensis fájásra" (azt hittem az lesz) én is kapkodtam a gyógyszereket.

Cigarettáztam, bár elég keveset, de mégis.

Motoroztam nagy bátran.

2012. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Dohányoztam. Nem sokat, napi 3-4 szál gyenge mentolos női. Azért nem gondoltam rá, hogy babás lehetek, mert előtte már jártam kivizsgáláson, és azt mondták nem lehet csak orvosi közreműködéssel gyermekünk. Így ugye a védekezésre nem gondoltunk a vőlegényemmel. 8 hónapig jártam orvoshoz, hogy beállítsák az inzulinszintem. :( Aztán karácsony körül anyukámnak feltűnt, hogy sokat járok wcre, és sokat alszok, illetve nagyon "öregnek, és fáradtnak" néztem ki. Szilveszter reggel pozi lett a teszt, aminek nagyon örültünk. Már aznap óta nem szívtam egy szálat sem. Az orvosom úgy nézett rám, mint egy ufóra, mikor mondtam neki miért megyek. :D
2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ó,persze hány féle dolog volt,simán ittam a whiskeyt,forró fürdő,vad szex stb.semmi bajunk nem lett!

Annyira féltik magukat a kismamák,meg ez hogy alig lehet már enni-inni,mert valamiért semmi sem jó,vicc az egész,túlféltés az is felső fokon már.

A legjobb ez a energiaital hülyeség,hogy nem szabadna innunk,ugyanmár! napi szinten meg van/volt az egy doboz Burn-ön,semmi baja nem lett a lányomnak.

2012. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen..szilveszter volt, alkohol, cigi, utána másnap fejfájáscsillapító
2012. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!