Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj van a picivel vagy...

Valami baj van a picivel vagy velem?

Figyelt kérdés
14+1 napos vagyok, mindenhol azt hallom, hogy a másodok trimeszterre elmúlnak a panaszok. De nekem most kezd egyre rosszabb lenni. Lehet ez attól, hogy 12 napja Elevit-et szedek az előtt viszont Ladeevit-et?! Amig azt szedtem kevesebb problámám volt úgymond, csillapodott a hányinger, ez szédülés és még a derék fájás is. És nem tudom, hogy ez a gyógyszertől van de nekem most sokkal jobban fáj a derekam, buszon rosszul vagyok étvágyam sincs annyira. Mi lehet a baj? Álljak vissza a Ladeevitre?

2012. ápr. 13. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ne szedd egyiket sem. Hacsak az orvos nem mondja,hogy feltétlen szükséges.
2012. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy szedjem valamelyiket Ő a Ladeevit-et ajánlotta. De sokan mondták h az Elevit mellet sokkal jobban fejlődik a baba. ezért kipróbáltam azt is.
2012. ápr. 13. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:

szia.

én a második babámat várom, az elsővel Femibiont szedtem,semmi bajom nem volt tőle, a hányinger kb a 15 hétig tartottak + ami ezzel jár.

kislányom már 2 éves.

most 10 hetes kismama vagyok újra, eddig Gravidát szedtem de nagyon rosszul voltam tőle ezért lecseréltem a Ladeevit vitaminra amitől jól vagyok mostmár..


nem a terhesvitaminoktól fejlődik jobban a baba, hanem attól ha egészségesen eszünk, sok zöldséget, gyümölcsöt.

én is csak megnyugtatésképp szedem ezt a vitamint mert sok a folsav benne, omega stb.. amit nem biztos hogy minden nap beviszünk a szervezetbe..

én a 12 hétig fogom szedni a vitamint, utána már csak 2 naponta..


szóval konzultálj erről a védőnőddel hogy mit javasol neked..

2012. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ!
2012. ápr. 13. 07:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a vitamintól fejlődik a baba jobban, fontos sok minden. Van aki nem is szed vitamint, csak jobban odafigyel mit eszik.

Én rosszúl voltam a Gravidától és az Elevittől is, nem mertem több bogyósat kipróbálni, Hipp Natalt ittam ezután és semmi bajom nem volt. És a kicsik is szépen fejlődtek, pedig az ikrekkel pl csak két naponta szedtem, ittam.

2012. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
két nagy gyermekem 20 és 18 évesek, akkor még csak a folsavat kellett szedni, mind a kettő 4 kg 60 cm-el született, nem a vitamin a lényeg, az csak egy plusz, most ismét babát várok, orvos javaslatára csak a 12. hétig szedtem naponta mostmár csak 2-3 naponta az elevitet... 19 hetes vagyok :-)
2012. ápr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 boer beata ***** válasza:
ne aggodj en kb a 7 honapig hanytam minden reggel es semmi gond nem volt a babaval se velem
2012. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!