Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok,...

11 hetes kismama vagyok, nagyon nehezen viselem, mert idáig hánytam, most héten meg spontán elkezdek sírni, nem tudom megmondani miért. Vagyis félek hogy mi lesz a régi életemmel, nagyon megijedtem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Pedig mindenem megvan lakás, szerető férj, mégis rettegek. Mit tegyek hogy elmúljon a sírás+félelem?
2009. jún. 19. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj, eljesen normális, hogy állandan sírnál. Én az egész terhességemet végig sírtam. Én is féltem, hogy mi hogy lesz, aztán csak alakulnak a dolgok. Néha nehéz, de a pici kárpótol mindenért. Szóval, csak kitartás!
2009. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit. :) Én 24 hetes vagyok és esténként sokszor sírok. Tegnap pl azért mert nem volt itthon görögdinnye és már késő volt, nekem pedig nagyon nagyon kellett, sőt remegtem érte, ezért bőgtem, majd azért mert a férjecském felpattant és elrohant (fél 9-kor) az interspárba ami még 9-ig nyitva és hozott nekem. Na akkor meg ezen hatódtam meg és bőgtem, majd bevágtam egy fél g.dinnyét!

De van hogy csak úgy sírok, van mert fehér bálna lettem, van hogy azért mert vajon jó anya leszek-e, van hogy csak a boldogságtól....stb

A hormonok teszik. :)

Sok boldogságot!!!

2009. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így éreztem az elején, pedig már a 3. gyerkőcöt várom.

Akkor került minden gondolat helyére amikor már éreztem mozogni őt. Attól kezdve úgy éreztem minden rendben lesz, és a kicsivel egy hullámhosszon vagyunk, nem vagyok egyedül.

Valami ilyesmi, bár a "minden pillanatban elsírom magam" érzés a mai napig nem múlt el.

2009. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer bőgtem az elején, mert az éjszaka kellős közepén enni akartam valamit, de azonnal. A férjem gyorsan megoldotta a helyzetet. Így utólag visszagondolva vicces lehetett neki az egész szitu :)


Az aggodalom meg nekem is megvolt az elején, hogy úristen, most mi lesz, én 'kicsi vagyok még ehhez', meg ilyenek, de még most, 2 héttel a kiírt időpont előtt is úgy érzem, hogy még mindig nem fogtam föl agyilag, hogy mekkora felelősség ez, és hogy mihez fogok kezdeni, de igyekszem nem túlidegeskedni magam, mert az állítólag stresszeli a babát, úgyhogy azzal nyugtatom magam, hogy majd lesz valami :)

2009. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!