Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után volt aki egy...

Missed ab után volt aki egy hónap mulva megpróbálta újra és sikerült? Rendben volt minden?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Egy hónap szerintem még korai. Hagy egy kicsit erősödni a méhedet. Kettő mensit azért várj meg szerintem, mi is így tettük. A harmadik viszont már nem jött meg és minden rendben van. 23hkm.
2012. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 1 menzit vártam, utána a 6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált és lehet próbálkozni. Nem is jött meg újra, egyből terhes lettem. Egészséges, problémamentes terhességem volt.
2012. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a missed után 2 hétre már újra terhes voltam. Tudom felelőtlenség, de így alakult.

Problémamentes terhesség, időre normál súllyal született az egészséges kislányom, aki most 2 és fél éves.

2012. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a következő ciklusban újra teherbe estem, mert lehetett próbálkozni, spontán kitisztultam. Viszont gyógyszert kellett szednem a 12. hétig, az előzmények miatt, és az elején sokat feküdni, így minden rendben volt végig. Tökéletes, csodás fiam született. :)
2012. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 1 menzit vártam, utána a 6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált és lehet próbálkozni. Nem is jött meg újra, egyből terhes lettem. Egészséges, problémamentes terhességem volt.
2012. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :) igazából már eltelt lassan 1,5 hónap és gondoltam megpróbálnánk újra. Az orvos nem mondta, hogy ne, remélem nem tévedett, de én inkább meghallgatok olyanokat is akik már ebben benne voltak. Jó olvasni, hogy azért olyan eget verő nehézség nem volt senkinél sem hála a jó égnek :)
2012. ápr. 14. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
missed ab után 2 menszit vártunk, a 3. már nem jött meg (nagyon meglepődtünk, mert elötte is volt missed ab-om, miután 1,5 évet vártunk a kicsi lányunkra), most vagyok 19 hetes, eddig minden ok :)
2012. ápr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3 hete volt, jövő héten megyek vissza.

A műtét után 3 hónapot mondott a dokim, de remélem elég 2 menzeszt kivárnunk és jó lenne, ha elsőre sikerülne ő is, mint a kislányunk. :-)

Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen és sikerüljön!

2012. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!