Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Hogyan...

6 hetes terhes vagyok. Hogyan mondjam el a páromnak, ha nem terveztük még a babát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Kedvesem, van egy meglepetésem: terven felül növekszik a család. Nem, nem az anyám jön, hanem babánk lesz."
2012. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy ennek ellenére örülni fog neki, akkor mondjuk küldj neki egy sms-t mikor nincs itthon, hogy kedves apa! még nagyon pici vagyok, de máris örülök, hogy köztetek lehetek. remélem te is annyira örülsz ennek, mint anya is én. pocaklakó


vagy megterítesz 3 főre és a 3. egy cumisüveg lesz.


Ha viszont szerinted nem örül neki, akkor szimplán mutasd meg a tesztet.

2012. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ultrahangon. 1 éve vagyunk együtt, múlt héten szóba került, hogy talán megpróbálhatnánk majd, de nem gondoltam volna, hogy 1 hónapja sikerült volna. Én örülök neki. De még a párom döntésére várok, hogy mi legyen a manókánkkal.
2012. ápr. 14. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok! :)


Ha már szóba került, akkor sztem nem fogja teljesen ellenezni. Némi idő biztosan kell majd neki h megszokja a gondolatot és persze gondolkodjatok és mérlegeljetek közösen - de szerintem azt, hogy mi legyen a picivel, végső soron neked kell eldöntetned majd. Mert közösen hoztátok össze, és ideális esetben közösen nevelitek majd fel, de azért gondolkodj el rajta, hogy közösen fekszetek-e fel a műtőasztalra és közösen hordozzátok-e a terhet míg csak éltek... ne haragudj, nem akartam ünneprontó lenni egyáltalán, csak szeretném, ha Te nem követnéd el azt a hibát, amit én.


De konkrétan a kérdésedre válaszolva: én mindenképpen személyesen mondanám el, hogy lássam a reakcióját. Ültesd le és mondd el kertelés nélkül, hogy van egy meglepő híred, ami jó sok gondolkodnivalót hoz most számotokra. És ennyi. Utána lehet beszélgetni, összeborulni stb.

:)

Kívánok sok boldogságot nektek ehhez a babához és a családdá váláshoz, hozzon sok örömet az életetekbe ez a kis meglepi-manó! Majd te is meglátod: náluk nagyobb boldogságot semmi sem hoz, és szerintem anyának/szülőnek lenni a legszebb és legnehezebb dolog az életben.


Majd írd meg, mi volt, hogyan reagált ;)

2012. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen. :)

Most dolgozik. Majd 10-re jön haza. :)Biztosan egyből elmondom neki, hogy most már készülhet, november közepén apuka lesz. De ő már eldöntötte, hogy bármikor jöhet, mi boldogak leszünk és majd szépen jönnek a többiek is később.

2012. ápr. 14. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
gratulálok,majd írd meg mit szólt:)
2012. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
20 perce megjelent, ma előbb végzett. Amikor hallottam, hogy nyitja az ajtót, akkor a nyakába ugrottam és csak annyit mondtam, hogy már vártuk és csak mosolyogtam. Ebből egyből leszúrta, hogy valami van. Amikor már levetkőzött mondtam neki, hogy szeretnék mutatni neki valamit. És odaadtam neki az ultrahangos képet és megjegyeztem, hogy ő lesz a mi bébink. És nagyon örül a babánknak. Az szóba sem került, hogy nem tartjuk meg, mert már most szereti a csöppöt. :) Ezt már be is bizonyította, amikor puszit kaptunk. :)
2012. ápr. 14. 21:44
 8/14 anonim ***** válasza:
gratulálok! sok boldogságot! :))
2012. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2012. ápr. 14. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:
:D de jóóóó
2012. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!