Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok és két...

Jennababo kérdése:

8 hetes kismama vagyok és két napja fáj a torkom, ám ma jutott eszembe, hogy lehetséges csak a, , sok" hányástól? ötlet a gyógymódra?

Figyelt kérdés
Ha nem attól a c-vitamin és a sok tea még segíthet, vagy legyen homeopátia?

2012. ápr. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillatea? Az megnyugtatja a torkodat akár vírust kaptál be, akár a sok hányás marta fel.
2012. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájhat a torkod a sok hányástól is, de most vírusos időszak is van.igyál sok mézes-citromos teát, és pihenj sokat. A c vitamin meg mindig jó ötlet, ártani nem árassz.
2012. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tantum verdét használtam! meg mézes negrót. nekem az orrom is be volt dugulva arra fluimaret használtam. a hányás az én torkomat is tönkre tette!
2012. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) kifogom próbálni ezeket :)
2012. ápr. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!