Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok és...

20 hetes kismama vagyok és minden nap szenvedek a székrekedés miatt. Túl vagyok a sok gyümölcs, sok folyadék témán. Nem segít. Ötlet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én haskeményedésre szedek magnéziumot, aminek állítólag a hasmenés a mellékhatása, na, nálam pont most ideális a széklet, 3x2 magnerot, és változatlaul sok gyümi és zöld, kenyér semmi, semmi cukor és kevés szénhidrát, ezek mind szorrulást okozhatnak. már nem keményedek annyit, de széklet miatt szedem, egészen a 36. hétig lehet, utána már nem, mert gátolja a fájástevékenységet és kell pár hét a szülésig, hogy kiürüljön a szervezetből.
2009. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 ltimea ***** válasza:
próbáltad a szilvát? mert a sógornőmnek csak az segitett. akár szilvalekvár, akár befőtt.
2009. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szilvát még nem,de kipróbálom.A dokim valamiért leállította a Magn. szedését 3 hete.Már csak enyhe görcs esetén vehetem be,amúgy nem.Nem értem..
2009. júl. 11. 15:11
 4/14 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe,tegnap vettem Magn pezsgőtablettát és azt iszom napi 1x.Gondolom bajt nem okoz ugye?
2009. júl. 11. 15:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a szilva tippet.
2009. júl. 11. 15:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia ezeket a válaszokat kaptam hasznosak olvasd el! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2009. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ennyi választ kaptam és tényleg segitenek!

Próbáld ki remélem segitettem!

2009. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küzdöttem pár nappal ezelőttig. Viszont a héten elkezdtem szedni az Omega3 kapszulát az Elevit mellett. Azóta meglepően minden nap van székletem, és már nem annyira fájdalmas a dolog.

Én is kipróbáltam már sokmindent, nem is számítottam rá, hogy az Omega3-nak ilyen jó hatása lesz rám is. :)

2009. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csajok, a székszorulás iszonyatos alhasi görcsöt is tud ám okozni.Kismama vitamint is szedem. Én azt hittem hogy vége a dalnak olyan görcs jött rám. Éreztem már előbb is hogy nem igazán megy a dolog, de a végén már nagyon durva lett. Négykézláb mentem ki a gyógyszeres dobozomig benyomtam egy no-spat, egy kupica levolac-ot, és 6csepp guttalaxot....másnap reggelig görcsöltem mire siker......no comment......

Nagyon durva golgokra képes a székrekedés, a LEVOLAC szirup székletlágyító és azt a kismamik is szedhetik, ezzel nem csinálhatunk kárt.

A szilvalekvár sokaknak használt, próbáld ki hátha jó lesz neked is.

Vagy talán ha kívánod a dinnyére a tejet.......:) :) :)

Kellemes babavárást

Üdv: 25 hetes

2009. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

na...az előző vagyok. A görcs alatt nem bélgörcsöt értek, hanem durva alhasi görcsöket, mint amikor mensizik, vagy még annál is rosszabb......

Magnet is szedem, és tényleg ez is okozhatja....

2009. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!