Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ég a gyomrom...

Normális, hogy ég a gyomrom reggel?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok és minden reggel ég a gyomrom mikor felkelek és alig várom, hogy már egyek. Más is van így ezzel? Hányni nem hányok és nagy ritkán "halványan" néha van hányingerem, de inkább semmi.
2009. jún. 19. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyanígy voltam én is a 13.hétig 2-3 óránként ennem kellett,különben akkor volt hányingerem.Amint ettem elmult.Volt hogy éjjel 2-kor felébredtem,hogy enni kell,annyira rossz volt.Amúgy semmi panaszom nem volt,csak tényleg erre kellett figyelnem,hogy 2-3 óránként egyek.De ne gondolj nagy mennyiségekre,csak sokszor keveset.

Ahhoz képest még csak 6 kg-nál tartok.

Kellemes babavárást!


25hetes pocis

2009. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm gyors válaszod. Igen én is gyakran eszem keveset, de a reggel nem valami jó ezzel a gyomor égéssel...

boldog babavárást:-)

2009. jún. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!