Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg! Ma nem...

Nyugtassatok meg! Ma nem érzek görcsölést a hasamban (pedig szoktam), és talán a hányingerem se olyan erős, mint más napokon. Remélem nincs baj?

Figyelt kérdés
Sajnos néha "rám tör" az érzés,hogy mi van, ha baj van. Tegnap csináltam először terhes tornát, remélem nem tettem vele rosszat, mert azóta nem éreztem, hogy fájna a hasam. 8 hetes vagyok.
2009. jún. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nincs semmi gond. Én is pár napja tornázok (Rubint Réka)és szinte azóta nincs hányingerem, és nem görcsöl a pocim se. A múlt héten intenzíven görcsöltem én is, de már a héten nem. Hányingerem sincs, csak néha émelygek, de ez is ritka. Pedig a múlt héten igazán rossz volt egész héten. 6 hetes
2009. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem igazad lehet! Holnap megyek dokihoz, addig csak kibírom már valahogy...:)
2009. jún. 19. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a múlt héten tettem fel hasonló kérdést, akkor 9 hetes voltam, és mindenki azt írta, hogy ezek a tünetek változnak, jönnek-mennek, vagy elmúlnak.

A terhes torna ezek szerint jó neked, mert enyhíti a tüneteidet.

2009. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól is néznénk ki, ha egész terhesség alatt görcsölnénk! Teljesen normális, hogy elmúlt. És a hányinger is elfog egyszer. Nekem csak 3 napig tartott.

11 hetes km

2009. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!