Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes vagy aggódnom...

Természetes vagy aggódnom kell ha néha görcsölök? Néha a hüvelyem is fáj enyhén! Az gond?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel volt egy erős görcsölésem de hamar elmúlt!Vérzés nem volt!Előszokott fordulni,hogy néha van kis görcsölés de hamar el is múlik!Tegnap megijedtem!Nagyon görcsöltem!Akkor van gond ha sokáig tart nem?Meg ha vérzek nem?Akkor kell rögtön kórházba menni ügye?Néha a hüvelyem is fáj enyhén de nem mindig!Első terhességem így nem igazán tudom mi ami természetes és mi ami nem igazán jó!23 hetes kismama
2012. ápr. 15. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok 23 hetes, de a 15.héten éreztem hüvelyi (talán méhszáji)fájdalmat. Elmentem az orvoshoz, aki nem talált semmi rendelleneset. A görcsölést én wc-re menetel előtt érzem - már elnézést a témáért. Első terhességem nekem is. 17 hetes km.
2012. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a hüvelyi fájdalom az a méh növésével van kapcsolatban.

De természetesen mindenképp mond el a dokidnak!

Ő tud válaszolni erre megnyugtatóan!

2012. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!