Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes vagyok, amit megeszek...

13 hetes vagyok, amit megeszek egyből jön is ki belőlem, semmi nem marad bent, tiszta ideg vagyok, tudom az is rátesz egy lapáttal, de egyszerűen már nem tudok mit csinálni, enni se merek, elmúlik ez valamikor ha igen mikor és addig mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz enni, akkor legalabb igyal. Az is kijon? Ha igen, akkor fordulj orvoshoz, nehogy kiszaradj. Pici kortyokat, pici falatokat egyel, talan ugy jobb lesz.
2012. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, én az ötödik héttől a 16.-ig napi szinten hánytam, .. már en is ki voltam akadva 1 hét után hogy semmi nem marad bennem, le is fogytam 5 kilót. Nekemaz vált be,.igaz Borzalmasan hangzik - hogy a hányások után egyből ettem, így nem volt üres a gyomrom, a hányinger is elmúlt, jó pár órára legalább. Egyébként a gyömbér kóla is jó volt hányinger ellen. :)

kitartás, 21 hkm

2012. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj!Nálam ugyanez volt.A 10.héttől a 16.hétig napi 2x hánytam,én is izgultam hogy nem fog fejlődni a babám de nem volt semmi gond.Enni azért kell,próbálj meg kekszet,pirítós kenyeret,ilyeneket enni.És igyál sokat.
2012. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A baba elveszi a szervezetből azt, ami neki kell. Én az első 16 hetet végighánytam, 4 kilót fogytam, de behoztam később, 16 kiló plusszal fejezetm be a terhességet (nem ettem csokit :D). amit szerintem tehetsz, sok leves (leve, ha más nem megy), megtalálni azt, amit meg tudsz enni, nekem pl az őszibarack volt, napi 1-2 kilót megettem. Terhesvitamin sem árt, gyümölcslevek, teák, lehetőség szerint gyümölcsforrázatból, próbálj meg evés előtt gyömbért enni/inni, az elveszi a hányingert.
2012. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!