Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamik! Beültetés...

Lombikos kismamik! Beültetés után a 6. napon a mellfájdalom és mellfeszülés elmúlt és már a hasam is görcsöl. Lemondhatok a babáról?

Figyelt kérdés

Minden menzeszem előtt fájni szokott a mellem, de mielőtt megjönne elmúlik a fájás és a feszülés is, onnan már sejtem, hogy nem sikerült.

Van közületek valaki, akinek annak ellenére elmúlt a mellfájdalom, hogy terhes volt?


2012. ápr. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igaz Én még nem voltam terhes,de semmiképp ne mondj le a babáról!

És a mellfeszülés 1000 helyen olvashatod,akár terhestünet is lehet!Drukkolok,hogy sikerüljön!

2012. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én február elején voltam beültetésen, most vagyok 13 hetes terhes! :) Semmiképp ne mondja le a babáról, sikerülni fog, csak erre gondolj, pozitív gondolkodás tudod!

Én is sokat úgy éreztem hogy nem sikerült mert nem éreztem semmit, aztán másnap megint fájdogált a hasam, szóval néha éreztem ilyen jellegű tüneteket, néha nap pedig egyáltalán semmit, mielőtt meg kellett volna jönnie előtte pár nappal teljesen úgy éreztem, hogy biztosan meg fog jönni, minden jellegzetes tünetem megvolt. És nem jött meg... Szóval nem add fel, nyugodtam éld a minden napjaid és ne figyeld mindig a tüneteket, tudom ezt mondani könnyű. Sok sikert kívánok Neked!!!

2012. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok!

Több, mint 3 év sikertelen próbálkozás után most volt az első lombik. Előtte 4 inszemináció is volt.

Tudom, hogy amíg nem jön meg, addig van remény, csak már kissé elbizonytalanodtam a szokásos görcsölés miatt és hogy elmúlt a mellfájdalom, ami a punkció óta folyamatosan megvolt. Még pár nap és megtudom az eredményt, addig próbálok türelmesen várni.

Köszönöm a biztató szavakat!

Minden jót kívánok a Kismamának!

2012. ápr. 15. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív gondolatok fontosak!Ez valóban így van.Ez a sikerhez vezető első lépés 3 év után mentünk mi is meddőségibe-2 sikertelen inszem után az első lombik sikerült-most vagyunk a 34.hétbe.. :-) hülyén hangzik de én beültetés napjától beszéltem hozzájuk,kértem őket hogy maradjanak velünk a mi kis "gömböckéink" .Tünetek mint minden hónapban,erre ne adj.Bízz magatokba és a kis embriókba.Kitartás!Mielőbbi pozitív tesztet és nagyon jó egészséget. +++++++++++++++++++++++++++++++ :-)
2012. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kitartás és ne tünetkeresgetés legyen:)nekem ez a sokadik terhességem de az utolsónál semmi cici fájdalmam nem volt,előttieknél meg le akartak esni:Dfrászt kaptam mikor az első időkben hol fájt és kemény volt majd leapadt és semmi 2 napig:Dmár azt hittem ez se sikerült.a testünk kiszámíthatalan,jó figyelni, de nem ad 100%os választ:)bízz a babuciban :)de ha nem sikerülne (ne úgy legyen)akkor is fel a fejjel,összertörni nem szabad.tudom nehéz,nekem 4 terhességből ez lesz ami már talán sikeres.csak pozitívN:)
2012. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jó érzéssel töltött el, amiket írtatok!

Ma reggel pozitívat teszteltem :) Elvileg holnap van a "nem várt nap".

Megtanultam, hogy nem szabad a jelekre hagyatkozni, mert abból még bármi lehet.

2012. ápr. 19. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor már egy halk gratulálokot mondhatunk! :-) Kívánok nagyon jó egészséget.Nagyon vigyázz magatokra!boldog babavárást.
2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van Gratulálok!
2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De még nem élem bele magam, hisz még semmi sem biztos. Próbálok pozitív lenni, csak a jó és szép dolgokra gondolok.
2012. ápr. 20. 07:33
 10/10 anonim válasza:

Én beültetés után 4. napon vagyok és feszül a mellem...

Remélem babácsk(ák)a miatt :)

Megtudhatjuk, kedves kérdező, nálad mi lett az eredmény?

2012. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!