Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire mozog a babátok...

Mennyire mozog a babátok ebben a 2 napi nagy melegben?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon keveset,remélem nincs baja,elég aggódós vagyok:( Na meg olvastam a napi 10 magzatmozgásról.....arról mit gondoltok?

Elöre is köszönöm a válaszokat:)

Első babás 31+5 km


2009. jún. 19. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is u.ez a bajom, hétfő óta alig jelentkezik be a korábbi hullámzásokhoz képest! Én tegnap elmentem a dokihoz, megnézte, azt mondta h minden ok, de azért figyeljem a mozgásokat! 2 hét múlva vissza kell mennem. Szerintem ha te is meg vagy ijedve, menj el és nézesd meg, inkább egy fölös út, mint hogy baj legyen!

Üdv: 28 h pocis

2009. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem meg teljesen fel van pörögve a drágám,pedig én még beteg is voltam a hét elején,és akkor sem lassitott inkább gyorsított a tempón.a mai nap az első hogy nem mocorog annyit.

a napi magzatmozgásszámolásról meg:nálam kb fél óra alatt meglenne a 10,de eddig még nem szolt a védőnőm h számoljam,csak azt szokta kérdezni h mocorog e rendesen.eleven kis béka az én gyerkőcöm.:-))))

30+6 hetes

2009. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igyál sok folyadékot, ha nagyon meleged van tusolj le langyos (nem hideg) vízzel, esetleg fagyizz egyet :)

Nem kell mindjárt rosszra gondolni, de azért ha úgy van jelentkezz be a dokinál, ha nagyon aggódsz.

2009. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Azért /főleg amikor nagyon aggódom/ bejelentkezik hogy hahó itt vagyok ám:)))Lehet már tényleg én aggódom túl......

2009. jún. 19. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én még csak 26 hetes vagyok, de nekem ebben a melegben inkább aktívabb a kis Pöttyöm. Nekem is meglenne fél óra alatt a 10 magzatmozgás, bár tudom, hogy azt nem most kell elkezdeni számolni. :)))

2 napja meg sem áll, még éjszaka sem hagy aludni. Nem tudom, hogy ő mikor alszik, mert folyanatosan mozog, akkor is ha sétálok, ülök, állok, fekszek, szóval mindig.

Nálunk általában a hűvösebb időben van pihi, a melegben pörög ezerrel.

2009. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon aggódós vagyok! De ilyenkor már nem mozog annyit! A nap 90-95%-át átalussza a baba:)! És lehet éppen éjjel mozog mikor alszol:)! Csak nyugi! Nekem sem viszi túlzásba de mocorog:)! De ebben az időben nem csoda valóban! Üdv: 31+6 km
2009. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!