Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. héten erős mensi szerű...

16. héten erős mensi szerű görcs az mit jelent?

Figyelt kérdés
Este arra keltem, hogy görcsölök, de még reggel is fájt?

2012. ápr. 16. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal dokihoz!!!!!
2012. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha nagyon erősek a görcsök akkor irány az orvos, de azonnal. Ha csak amolyan meg akar jönni érzés akkor az attól van, ahogy nő a méhed. Nekem is volt ebben az időben, próbálj meg sokat pihenni és magnéziumot szedni.

26hkm

2012. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha csak kellemetlen érzés, akkor ez lehet természetes velejárója a terhességnek.

De ha fájdalmaid vannak, akkor kell hogy lásson egy orvos! A nagyobb görcsölés nem jó jel, persze nem feltétlen jelenti, hogy nagy baj van, de mi van ha mégis? Inkább nézzen meg egy doki!

2012. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták. Egy bizonyos görcs még belefér, mint mikor meg akar jönni, de ha nagyon erős, akkor mindenképpen orvos. Nekem így halt el az első babám, begörcsöltem, de nagyon. Nem tartott sokáig, néhány pillanat, összegörnyedtem, de ennyi elég volt. :( Most a második gyermekem várom, volt olyan, hogy erősen hapciztam éjjel, belenyilallt a méhembe is, még reggel is fájt, de semmi baj nem volt. Szóval jobb félni mint megijedni... Kívánom a legjobbakat! A magnézium és a sok pihenés egyébként jót tesz a görcsök ellen!
2012. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez abszolút azon múlik, hogy mit értesz "erős" alatt. Az erős görcs az nem túl jó, de sztem igazából akkor van baj, ha hullámokban jön a fájás és szabályos időközönként. Nekem is volt olyan görcsöm, hogy nem bírtam kiegyenesedni. Persze én is bementem az ügyeletre és mindent rendben találtak, nekem emésztési probléma okozta. Képzeld el annyi volt a pocimban a gáz h alig látta a babát a doki. :) De azért ha erősnek érzed a fájdalmat, akkor jobb ha te is bemész, látod én utána megnyugodtam. Jaaa és 3 nap volt mire rendeződött. Jobbulást!
2012. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszeltem az orvosommal és pihenést ajál. Érzem mozogni a kicsit és azt mondta nem lehet baj, lehet rosszat ettem.
2012. ápr. 17. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!