Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Corában vett babakocsiknak...

A Corában vett babakocsiknak milyen a minősége?

Figyelt kérdés
Úgy értem megbízható.Nagyon kedvező áron láttam babakocsi+hordozó 22.000 Ft, csak nem tudom meg merjem venni?Valaki vett már onnan?Hogy vált be:Biztonságos?
2009. jún. 19. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem válaszoltak Neked ,gondoltam leírom a véleményem, bár én nem használtam még soha babakocsit. Én is nézegettem mindenhol, többek között a Corában is. Tényleg olcsóbb, nem is néznek ki első ránézésre rosszul. Viszont nekem is tanácsolták, nézzem meg és gondoljam át, hová kell. Ha városban fogod sétáltatni, lehet "gyengébb" minőségű kereke, váza stb, viszont ha terepen használod, akkor masszívnak, stabilnak kell lennie. Mivel én falun lakom, ahol igazán az aszfaltos út sem aszfaltos, így én nem vettem meg a corásat, hanem igaz, hogy 30 ezerrel többért, de választottam egy nagy, vastag kerekű, strapabíró, erős babakocsit. Amiket én láttam ott, annak a kereke is műanyagból volt, ami nekem egy utcát sem bírna ki. Én így választottam, hiába olcsó. De persze ez pénztárca függő is.
2009. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!